11. 11. svátek má Martin

Zakoupila v obchodě pečivo, chuť jí okamžitě přešla

Nepřehlédněte
17. října 2019   (13:30)
Zakoupila v obchodě pečivo, chuť jí okamžitě přešla

V housce měly být obsaženy exkrementy od hlodavce.


Zákaznice příbramského obchodního domu byla nemile překvapena. Ve středu 17. října zakoupila pro svou rodinu večeři. Kromě běžných potravin, jako například uzenin nebo plátkového sýra, přidala do nákupního košíku i patnáct housek.

Jakmile přišla domů, s chutí se do první housky zakousla. To, co ji čekalo uvnitř pečiva, nikdy nechtěla zažít. Uvnitř se údajně nacházely exkrementy. „Ihned jsem se rozhodla, že to tak nenechám. Budu kontaktovat potravinářskou inspekci,“ sdělila na sociální síti rozčilená zákaznice.

Oslovili jsme vedení obchodního domu, aby se k incidentu vyjádřilo. Dle sdělení dosud neobdrželi žádný zákaznický podnět, ani jemu podobný. „Z Vámi zaslané fotografie nelze určit, zda se jedná o housku upečenou v naší prodejně. Z fotografie také nelze poznat, co přesně je cizím předmětem, který slečna údajně v housce nalezla. Toto lze určit pouze chemickou analýzou, ke které však nemáme vzorek,“ sdělila redakci Markéta Mojžíšová z oddělení pro komunikaci s médii.

Obchodní dům považuje za vysoce nepravděpodobné, že se jednalo o zvířecí trus. „V našich pekárnách udržujeme vysoké hygienické standardy. Ty jsou potvrzené nejen našimi vnitřními audity (na této pekárně proběhl poslední 25. 7. 2019), tak i kontrolami od státních úřadů. Státní zemědělská a potravinářská inspekce navštívila tuto pekárnu při běžné kontrole dne 27. 8. 2019 a nenalezla žádné pochybení o dodržování hygieny,“ obhajuje Mojžíšová.

„Zároveň z preventivních důvodů spolupracujeme s deratizační firmou, která pravidelně kontroluje nejen pekárnu, ale také celou provozovnu a blízké okolí (poslední kontrola proběhla 19. 9. 2019). Naši zaměstnanci také několikrát týdně kontrolují nastražený požer. V případě, že by na něm byly jakékoliv známky poškození, volali bychom již zmíněnou deratizační firmu, která by provedla důkladnou kontrolu k okamžitému zamezení šíření zvířat.

Jelikož v posledních týdnech došlo ke kontrolám několika nezávislých institucí, které potvrdily dodržování hygienických standardů v našich provozovnách, nemáme důvod se domnívat, že by došlo k jakémukoliv pochybení z naší strany,“ uzavřela Mojžíšová
 
Sdělení obchodního domu zákaznice dementuje. „Nemám sebemenší důvod si vymýšlet. Vím, že to pro mnohé lidi zní až neuvěřitelně, ale disponuji i účtenkou.“

Tip redakce: V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk

Zákaznice příbramského obchodního domu byla …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Já můžu zlobit, mám na to papír. Slýchávají učitelé od svých žáků Já můžu zlobit, mám na to papír. Slýchávají učitelé od svých žáků „Kdysi co řekl pan učitel, to platilo. Dnes se již žáci nebojí oponovat učiteli. Je však třeba zapracovat na tom, aby dokázali diskutovat slušně,“ říká Mgr. Roman Behún, ředitel Základní školy pod Svatou Horou 11. listopadu 2019   (17:57) Městská chata na Šumavě vykazuje čím dál větší ztrátu Městská chata na Šumavě vykazuje čím dál větší ztrátu Provoz rekreační chaty na Zadově vykazoval v loňském roce ztrátu zhruba 140 tisíc korun. O jejím prodeji však město neuvažuje 11. listopadu 2019   (15:29) Vyjel za svodidla a skončil na střeše Vyjel za svodidla a skončil na střeše Zraněného řidiče odvezla záchranná služba do nemocnice 11. listopadu 2019   (13:25) Senioři ušili panenky na pomoc chudým dětem Senioři ušili panenky na pomoc chudým dětem Každá panenka představuje jedno skutečné dítě, které bude proočkováno proti šesti smrtelným nemocem. Šilo se i v Sedlčanech a Rožmitále pod Třemšínem 11. listopadu 2019   (11:28) Příbram chce v příštím roce hospodařit s příjmy 888 milionů korun a výdaji 1,023 miliardy Kč Příbram chce v příštím roce hospodařit s příjmy 888 milionů korun a výdaji 1,023 miliardy Kč Schodek 135 milionů korun plánuje pokrýt z vlastních zdrojů, které jsou zhruba ve výši čtvrt miliardy. S návrhem rozpočtu již souhlasili městští radní, v prosinci ho ještě budou schvalovat zastupitelé 11. listopadu 2019   (08:53) Proč se slaví svátek svatého Martina, pojídá se husa a pije víno? Proč se slaví svátek svatého Martina, pojídá se husa a pije víno? Se svatým Martinem přichází podle tradice zima a sníh 11. listopadu 2019   (06:00) V pondělí přijede do Příbrami Martin na bílém koni V pondělí přijede do Příbrami Martin na bílém koni Největší akcí, kterou Spolek Prokop Příbram připravuje v rámci projektu „S Permonem za dětmi a seniory“ je lampiónový průvod o svátku svatého Martina. 10. listopadu 2019   (16:59) Bylo nalezeno devět mrtvých štěňat, desáté bojuje o život Bylo nalezeno devět mrtvých štěňat, desáté bojuje o život Štěňata byla odhozena v křoví 10. listopadu 2019   (13:32) VIDEO: Před příbramským obchodem hajloval a křičel nacistická hesla VIDEO: Před příbramským obchodem hajloval a křičel nacistická hesla V případě dopadení hrozí muži až tři roky ve vězení. 10. listopadu 2019   (12:45) Policisté kontrolovali rekreační objekty v chatových osadách, během akce získali poznatek k podezřelé osobě Policisté kontrolovali rekreační objekty v chatových osadách, během akce získali poznatek k podezřelé osobě Na Dobříšsku u řeky Vltavy policejní hlídky kontrolovaly chaty ze země, ze vzduchu i z vody. 10. listopadu 2019   (11:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz