31. 5. svátek má Kamila

Žáci ZŠ Jiráskovy sady podpoří koncertem příbramskou nemocnici

14. června 2017   (13:35)
Žáci ZŠ Jiráskovy sady podpoří koncertem příbramskou nemocnici
foto: am.cz

Výtěžek z koncertu půjde na dětské oddělení příbramské nemocnice.



Nejen pro rodiče, ale i pro širokou veřejnost připravili žáci ZŠ Jiráskovy sady na zítřejší odpoledne kulturní vystoupení v aule školy. Svůj um předvedou hudebníci, členové tanečního kroužku, recitátoři, kteří se účastní soutěže v Památníku Karla Čapka ve Strži, nebo obnovený pěvecký sbor.

Návštěvníci se mohou těšit na známé písničky dvojce Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř v podání školního pěveckého souboru Jiráskáček, ale zazní i několik hornických písní a chybět nebudou ani známé lidové písně a mnoho dalšího. „Pěvecký soubor v současné době má kolem 35 dětí a mezi dětmi je zájem o účast v něm, takže když nám někdo odejde, tak nemáme problém ho nahradit někým jiným,“ říká sbormistr Lukáš Marek.

Koncert začíná zítra v 16 hodin a vstupné, které bude celé věnováno dětskému oddělení příbramské nemocnice, je dobrovolné.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: RC








Další články

Bouřky se vracejí do stejných míst jako v sobotu. Meteorologové varují před větrem, přívalovým deštěm i kroupami Bouřky se vracejí do stejných míst jako v sobotu. Meteorologové varují před větrem, přívalovým deštěm i kroupami Po sobotním bouřlivém počasí, které se prohnalo částečně i naším regionem, můžeme … AKTUÁLNĚ Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví Příbram si dnes připomíná 134 let od březohorské důlní katastrofy. Tragédie, která změnila české hornictví V neděli 31. května uplynulo 134 let od největší tragédie v dějinách českého rudného … HISTORIE Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. … LIFESTYLE Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open … SPORT Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním … ROZHOVOR Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak … FOTO Příbram čeká sportovní nápor. Nový rybník obsadí stovky triatlonistů z celé republiky Příbram čeká sportovní nápor. Nový rybník obsadí stovky triatlonistů z celé republiky Příbram čeká nabitý sportovní víkend. Už 30. a 31. května se areál Nový rybník promění … SPORT Kociánek, drobný klenot brdských lesů Kociánek, drobný klenot brdských lesů Když člověk prochází jarními Brdy, snadno přehlédne jednu z jejich nejpůvabnějších … POZNÁVÁME BRDY Složky IZS v plném nasazení: Páteční odpoledne přineslo havárii na střechu i požár s nadýchaným řidičem Složky IZS v plném nasazení: Páteční odpoledne přineslo havárii na střechu i požár s nadýchaným řidičem Příbramští záchranáři, policisté i hasiči zasahovali během několika hodin u série … AKTUALIZOVÁNO
Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry Ještě před pár lety byly běžecké kluby hlavně o sportu. Dnes se z nich stále častěji … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz