17. 6. svátek má Adolf

Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii

FOTOGALERIE
26. června 2014   (11:10)
Dalších 15 fotografií v galeriiŽáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii

Tuto akci škola pořádá jen jednou za čtyři roky.


Před koncem školního roku připravila Základní škola ve Školní ulici akademii této školy. Při ní se na podiu příbramského divadla vystřídalo přibližně pět stovek žáků od těch nejmenších až po deváťáky. 

Divadlo praskalo ve švech

Pyšní rodiče, kteří zcela zaplnili prostory divadla, včetně postranních uliček, mohli sledovat více než dvouhodinový program, který se skládal z tanečních, hudebních, nebo i dalších uměleckých vystoupení. Děti se představily v nápaditých kostýmech, v barevně sladěných šatech, nebo i před připravenými kulisami.  

„Já jsem si to úplně nejvíc užila, byla to sranda a hrozně krásný. Ale konec akademie byl smutný, písnička Hallelujah nás všechny deváťáky dorazila,“ řekla po skončení Petra Rožcová z deváté třídy.

Fotogalerie

Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii () Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (1) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (2) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (3) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (4) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (5) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (6) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (7) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (8) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (9) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (10) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (11) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (12) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (13) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07) Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín nyní žádný centrální zdroj pitné vody nemá. 17. června 2019   (05:45) Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05) Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na silnici I/4 16. června 2019   (08:21) AKTUALIZOVÁNO Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Průvod, bitva o korunu i otevřené prostory zámku přilákaly diváky z širokého okolí. 16. června 2019   (07:28) Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Pravděpodobně s nápadem, jak oživit předzahrádku, přišli obyvatelé na sídlišti 15. června 2019   (20:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz