22. 8. svátek má Bohuslav

Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii

FOTOGALERIE
26. června 2014   (11:10)
Dalších 15 fotografií v galeriiŽáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii

Tuto akci škola pořádá jen jednou za čtyři roky.


Před koncem školního roku připravila Základní škola ve Školní ulici akademii této školy. Při ní se na podiu příbramského divadla vystřídalo přibližně pět stovek žáků od těch nejmenších až po deváťáky. 

Divadlo praskalo ve švech

Pyšní rodiče, kteří zcela zaplnili prostory divadla, včetně postranních uliček, mohli sledovat více než dvouhodinový program, který se skládal z tanečních, hudebních, nebo i dalších uměleckých vystoupení. Děti se představily v nápaditých kostýmech, v barevně sladěných šatech, nebo i před připravenými kulisami.  

„Já jsem si to úplně nejvíc užila, byla to sranda a hrozně krásný. Ale konec akademie byl smutný, písnička Hallelujah nás všechny deváťáky dorazila,“ řekla po skončení Petra Rožcová z deváté třídy.

Fotogalerie

Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii () Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (1) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (2) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (3) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (4) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (5) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (6) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (7) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (8) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (9) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (10) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (11) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (12) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (13) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (14)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz