17. 10. svátek má Hedvika
Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii

FOTOGALERIE
26. června 2014   (11:10)
Dalších 15 fotografií v galeriiŽáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii
foto: pribram.cz

Tuto akci škola pořádá jen jednou za čtyři roky.Před koncem školního roku připravila Základní škola ve Školní ulici akademii této školy. Při ní se na podiu příbramského divadla vystřídalo přibližně pět stovek žáků od těch nejmenších až po deváťáky. 

Divadlo praskalo ve švech

Pyšní rodiče, kteří zcela zaplnili prostory divadla, včetně postranních uliček, mohli sledovat více než dvouhodinový program, který se skládal z tanečních, hudebních, nebo i dalších uměleckých vystoupení. Děti se představily v nápaditých kostýmech, v barevně sladěných šatech, nebo i před připravenými kulisami.  

„Já jsem si to úplně nejvíc užila, byla to sranda a hrozně krásný. Ale konec akademie byl smutný, písnička Hallelujah nás všechny deváťáky dorazila,“ řekla po skončení Petra Rožcová z deváté třídy.

Fotogalerie

Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii () Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (1) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (2) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (3) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (4) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (5) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (6) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (7) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (8) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (9) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (10) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (11) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (12) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (13) Žáci ze Základní školy ve Školní ulici se představili na akademii (14)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: MJ

Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz