30. 1. svátek má Robin




Žáci z příbramské základní školy zvítězili na turnaji Coca – Cola Cup 2014

FOTOGALERIE
19. června 2014   (11:05)
Další 2 fotografie v galeriiŽáci z příbramské základní školy zvítězili na turnaji Coca – Cola Cup 2014
foto: pribram.cz

Do turnaje vstoupilo celkem 828 českých a 640 slovenských týmů. Nejlepší je z Příbrami.



Celkem 9 měsíců trval turnaj pod záštitou společnosti Coca – Cola, kterého se zúčastnily stovky týmů z České republiky a Slovenska. Z finálového turnaje v Kroměříži pak vzešel vítězný tým, kterým se stali chlapci ze Základní školy Březové Hory v Příbrami. Cenu převzali od bývalého českého reprezentanta Jana Kollera.
Příbramský tým musel otáčet výsledek.
V historicky prvním superfinále se utkaly dva nejlepší české týmy proti dvěma nejlepším slovenským, což platilo pro dívčí i chlapeckou kategorii. Z prvenství se nakonec radovaly dívky ze ZŠ Pardubice, které ve velmi vyrovnaném finálovém zápase udolaly soupeřky ze slovenského Štiavnika nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Pouze čtvrté tak zůstaly obhájkyně loňského titulu z Dolního Bousova. Velkou bitvu nabídlo i chlapecké finále mezi Příbramí a Ružomberkem, kde žáci z příbramských Březových Hor otočili vývoj zápasu z 0:1 na 2:1 a po loňském druhém místě v českém turnaji se nyní radují z celkového prvenství. „Bylo to velmi těžké finále. Soupeři ze Slovenska byli opravdu dobří, ale jsme rádi, že jsme nakonec vítězství udolali. Je to skvělý pocit a nezapomenutelný zážitek,“ shodovali se příbramští, kteří se zúčastní tréninkového kempu pod vedením brazilských trenérů v Římě.
Od září loňského roku bylo až do červnového SUPERFINÁLE v České republice odehráno 217 zápasů v dívčí kategorii a 1334 zápasů v kategorii chlapecké. Celkem mladí sportovci vstřelili 5642 branek, z toho 24 vlastních.
Konečné pořadí ČESKO-SLOVENSKÉHO SUPERFINÁLE turnaje Coca-Cola Cup 2014:
Chlapci:
1. ZŠ Příbram, Březové Hory
2. ZŠ Klačno, Ružomberok
3. ZŠ Kornela Mahra, Trnava
4. ZŠ E.Rošického, Jihlava

Fotogalerie

Žáci z příbramské základní školy zvítězili na turnaji Coca – Cola Cup 2014 (1) Žáci z příbramské základní školy zvítězili na turnaji Coca – Cola Cup 2014 (2)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Nový bazén v Příbrami: víme, co bude uvnitř i co zanikne Nový bazén v Příbrami: víme, co bude uvnitř i co zanikne Příbram udělala další krok k novému plaveckému areálu. Stavební řízení bylo zahájeno … Nepřehlédněte Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Předposlední lednovou sobotu se v obci Zalány uskutečnila výroční členská schůze … Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor … Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za … Zvířata Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek … Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované … AKTUALIZOVÁNO Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Lednové jednání příbramského zastupitelstva trvalo více než čtyři a půl hodiny a … Politika Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Další zdržení, nový termín a návrat na začátek. Ministerstvo dopravy zrušilo územní … Nepřehlédněte Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Zimní období každoročně ukazuje, jak dobře jsou domácnosti připravené na skutečně … PR
V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy V Příbrami se ve Zdabořské ulici srazily dva osobní vozy Ve středu krátce před šestou hodinou večerní přijali policisté na tísňové lince 158 … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz