Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech
23. dubna 2019 (15:36)
Ani letos nebude veřejnost ochuzena o ukázku hasičské techniky. Začátkem května se opět uskuteční Den otevřených dveří. Na této akci se mohou děti a dospělí těšit na ukázky hasičské techniky, vybavení a výstroje. Také se dozvědí hravou formou spoustu zajímavých informací ohledně prevence vzniku požáru či jiné mimořádné události a jak si počínat, když už k takovéto situaci dojde.
Den otevřených dveří bude probíhat na stanicích HZS Dobříš a HZS Sedlčany 2. května. HZS Příbram má program nachystaný o den později. Konkrétní rozpis toho, co bude k vidění je uveden na jednotlivých letácích níže.
Den otevřených dveří bude probíhat na stanicích HZS Dobříš a HZS Sedlčany 2. května. HZS Příbram má program nachystaný o den později. Konkrétní rozpis toho, co bude k vidění je uveden na jednotlivých letácích níže.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: kpt. Ing. Zuzana Pyšová - HZS Středočeského kraje
autor: pmr
Další články
Po víkendových přeháňkách přijde obrat. Česko čeká návrat tropů, teploty příští týden překročí třicítku
Po krátkém ochlazení se do Česka vrátí pravé letní počasí. Meteorologové očekávají, že …
POČASÍ
Příbramská nemocnice nasadí technologii, kterou má jako první v ČR. Robotické operace začnou 2. září
Oblastní nemocnice Příbram má jako první nemocnice v ČR k dispozici nejnovější …
AKTUÁLNĚ
Fesťáczek Presents poprvé ovládne Lesní divadlo Skalka. Rodiny čeká den plný hudby, divadla i zábavy
Rodinný festival Fesťáczek letos přichází s novým názvem Fesťáczek Presents a vůbec …
AKTUÁLNĚ
Nový hit internetu: Espresso s energy drinkem. Opravdu funguje, nebo je to jen trend?
Sociální sítě v posledních měsících zaplavuje nový nápoj, který si získává stále větší …
ZAJÍMAVOSTI
Brdonoš je plnoletý. 18. ročník přinese změny, které tu ještě nebyly
V Podlesí se chystá 18. ročník triatlonu Brdonoš. Letos s novým konceptem, ale se …
SPORT
Policie varuje: Koloběžkáři riskují pokuty i vážné nehody.
Elektrokoloběžek na silnicích rychle přibývá, s nimi ale i počet přestupků a …
DOPRAVA
Prázdniny na zámku v Bukovanech patří dětem. Příměstské tábory nabízejí hry, výlety i kouzelná dobrodružství
Zámecký areál v Bukovanech se během letních prázdnin proměnil v místo plné dětského …
Když sanitka jede zbytečně. Měla by být za plané výjezdy odpovědnost?
Záchranná služba v Česku každoročně vyjíždí i k případům, které podle zdravotníků …
ANKETA
Fanoušci se dočkali. 45. ročník SILMET Rally zveřejnil mapy, divácká místa i 360° drony
SILMET Rally Příbram se vrací v plné síle. Jubilejní 45. ročník, který se pojede 24. a …
AKTUÁLNĚ
Moře, nebo Česko? Kam letos vyrazit na letní dovolenou?
Léto je v plném proudu a mnozí se ještě rozhodují, kde strávit zaslouženou dovolenou. …
LIFESTYLE







