vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   25. 9. 2020
Bohutín 2
Bratkovice 1
Březnice 7
Buková u Příbramě 1
Čím 3
Dobříš 19
Dolní Hbity 2
Drásov 2
Dublovice 2
Háje 2
Hluboš 4
Jablonná 1
Jince 2
Kamýk nad Vlt. 2
Kosova Hora 4
Krásná Hora nad Vltavou 1
Láz 1
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Milín 8
Mokrovraty 1
Nechvalice 1
Nečín 5
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 5
Obecnice 6
Ohrazenice 1
Pičín 1
Příbram 121
Příčovy 5
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 8
Sedlčany 18
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 1
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Třebsko 1
Vranovice 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1

Začal se ukájet a běžel ke mně, říká žena, kterou v pondělí večer obtěžoval v Příbrami onanista

Nepřehlédněte
11. srpna 2020   (14:01)
Začal se ukájet a běžel ke mně, říká žena, kterou v pondělí večer obtěžoval v Příbrami onanista

Příbramští policisté pátrají po totožnosti mladšího muže v souvislosti s přijatým oznámením o jeho nevhodném chování na volně přístupném prostranství v Příbrami.


Ženu středního věku, která v pondělí přibližně třicet minut po jednadvacáté hodině venčila svého psa v příbramské lokalitě poblíž Školní ulice, pohoršilo chování dosud neznámého muže, který se měl dle její výpovědi sexuálně uspokojovat, přičemž s ní navázal slovní kontakt. Žena na jeho oslovení a výzvu nijak nereagovala a z místa odešla. Uvedenou událost sdělila svému známému, který následně věc telefonicky oznámil na policii krátce po dvaadvacáté hodině.

„Venčila jsem akorát psa, když jsem viděla opodál muže otočeného zády. Myslela jsem, že močí,“ popsala žena okolnosti události pro pribram.cz. Nikdy by jí nenapadlo, že i v Příbrami může narazit na podobná individua. „Pes k muži běžel, tak jsem ho okřikla. V té chvíli se muž otočil a viděla jsem, jak onanuje. Běžel ke mně a křičel, ať mu ‚s tím‘ pomohu,“ řekla redakci.
K prověření oznámení na místo neprodleně vyjely hlídky městské i republikové policie, které se společně pokoušely zmiňovaného muže vypátrat. V místě události i jeho nejbližším okolí se však s ohledem na přibližně půlhodinovou časovou prodlevu mezi samotnou událostí a oznámením nepodařilo zmiňovaného muže nalézt.
 
Policistům se podařilo zjistit částečný popis výtržníka. Mělo se jednat o holohlavého muže s černým krátkým plnovousem ve věku kolem 34 let, přibližně 175 cm vysokého, oblečeného do dlouhých džínových kalhot a tmavého trička.

Pro řádné prověření všech okolností tohoto případu potřebují policisté znát totožnost zmiňovaného muže, aby jim k této události podal i svojí výpověď. Z tohoto důvodu se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní svědci, kteří se v inkriminované době pohybovali v této lokalitě, nebo kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k této události, zejména k totožnosti neznámého muže. Policisty mohou kontaktovat osobně na služebně obvodního oddělení v Příbrami nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

V této souvislosti policisté rovněž i chtějí občany upozornit a požádat, aby v případě výskytu podobného jednání uvedenou skutečnost neprodleně oznámili na tísňové linky Policie České republiky nebo městské či obecní policie, aby nedocházelo ke zbytečné časové prodlevě mezi událostí a samotným oznámením.
„Chtěla bych hlavně varovat ostatní ženy. Já jsem se ho nebála a dala mu to jasně najevo. Kdybych však ukázala obavy, bůhví, jak by to dopadlo,“ dodala žena.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Jakub Pečenka

Další články

Představujeme: Jindřich Havelka kandiduje do Senátu Představujeme: Jindřich Havelka kandiduje do Senátu Hasiči dekontaminovali před znovuotevřením prostory jeslí Hasiči dekontaminovali před znovuotevřením prostory jeslí Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Kruhový objezd u aquaparku dostal od dopravní policie zelenou Kruhový objezd u aquaparku dostal od dopravní policie zelenou Příbram podlehla Spartě 1:3. Hosté neměli navrch, kontrolu nad zápasem dostali až v 69. minutě Příbram podlehla Spartě 1:3. Hosté neměli navrch, kontrolu nad zápasem dostali až v 69. minutě Příbram doma neporazila Spartu už přes 15 let a nadále čeká na první výhru v ligové sezoně. 27. září 2020   (20:44) Představujeme: Simona Luftová kandiduje do Senátu Představujeme: Simona Luftová kandiduje do Senátu Prymula chce omezit shromažďování, možná se zruší tělocvik a hudební výchova Prymula chce omezit shromažďování, možná se zruší tělocvik a hudební výchova Základní školy se nyní podle Prymuly zavírat nebudou, očekává ale přechod středních škol na dálkovou výuku, protože tento vzdělávací stupeň je nyní nejrizikovějším prostředím z hlediska šíření epidemie. 27. září 2020   (14:33) Deštníky neodložíme, srážky budou nadprůměrné i v příštím týdnu Deštníky neodložíme, srážky budou nadprůměrné i v příštím týdnu Po chladném víkendu se oteplí, pršet ale bude dál. 27. září 2020   (12:36) Geopark Barrandien je národním geoparkem: Vyvrcholily několikaleté snahy Ekologického centra Orlov Geopark Barrandien je národním geoparkem: Vyvrcholily několikaleté snahy Ekologického centra Orlov Mnohaletá snaha Ekologického centra Orlov vyvrcholila oficiální certifikací Národního geoparku Barrandien (NGB), který se tak stává největším národním geoparkem České republiky. 27. září 2020   (09:18)
Příbram nastoupí proti Spartě i s fotbalisty B-týmu Příbram nastoupí proti Spartě i s fotbalisty B-týmu Začátek utkání je v 18:00 na Litavce. 27. září 2020   (08:44)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz