vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   25. 9. 2020
Bohutín 2
Bratkovice 1
Březnice 7
Buková u Příbramě 1
Čím 3
Dobříš 19
Dolní Hbity 2
Drásov 2
Dublovice 2
Háje 2
Hluboš 4
Jablonná 1
Jince 2
Kamýk nad Vlt. 2
Kosova Hora 4
Krásná Hora nad Vltavou 1
Láz 1
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Milín 8
Mokrovraty 1
Nechvalice 1
Nečín 5
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 5
Obecnice 6
Ohrazenice 1
Pičín 1
Příbram 121
Příčovy 5
Rosovice 1
Rožmitál p. Tř. 8
Sedlčany 18
Sedlec-Prčice 3
Smolotely 1
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Třebsko 1
Vranovice 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1

Začal se ukájet a běžel ke mně, říká žena, kterou v pondělí večer obtěžoval v Příbrami onanista

Nepřehlédněte
11. srpna 2020   (14:01)
Začal se ukájet a běžel ke mně, říká žena, kterou v pondělí večer obtěžoval v Příbrami onanista

Příbramští policisté pátrají po totožnosti mladšího muže v souvislosti s přijatým oznámením o jeho nevhodném chování na volně přístupném prostranství v Příbrami.


Ženu středního věku, která v pondělí přibližně třicet minut po jednadvacáté hodině venčila svého psa v příbramské lokalitě poblíž Školní ulice, pohoršilo chování dosud neznámého muže, který se měl dle její výpovědi sexuálně uspokojovat, přičemž s ní navázal slovní kontakt. Žena na jeho oslovení a výzvu nijak nereagovala a z místa odešla. Uvedenou událost sdělila svému známému, který následně věc telefonicky oznámil na policii krátce po dvaadvacáté hodině.

„Venčila jsem akorát psa, když jsem viděla opodál muže otočeného zády. Myslela jsem, že močí,“ popsala žena okolnosti události pro pribram.cz. Nikdy by jí nenapadlo, že i v Příbrami může narazit na podobná individua. „Pes k muži běžel, tak jsem ho okřikla. V té chvíli se muž otočil a viděla jsem, jak onanuje. Běžel ke mně a křičel, ať mu ‚s tím‘ pomohu,“ řekla redakci.
K prověření oznámení na místo neprodleně vyjely hlídky městské i republikové policie, které se společně pokoušely zmiňovaného muže vypátrat. V místě události i jeho nejbližším okolí se však s ohledem na přibližně půlhodinovou časovou prodlevu mezi samotnou událostí a oznámením nepodařilo zmiňovaného muže nalézt.
 
Policistům se podařilo zjistit částečný popis výtržníka. Mělo se jednat o holohlavého muže s černým krátkým plnovousem ve věku kolem 34 let, přibližně 175 cm vysokého, oblečeného do dlouhých džínových kalhot a tmavého trička.

Pro řádné prověření všech okolností tohoto případu potřebují policisté znát totožnost zmiňovaného muže, aby jim k této události podal i svojí výpověď. Z tohoto důvodu se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní svědci, kteří se v inkriminované době pohybovali v této lokalitě, nebo kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k této události, zejména k totožnosti neznámého muže. Policisty mohou kontaktovat osobně na služebně obvodního oddělení v Příbrami nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

V této souvislosti policisté rovněž i chtějí občany upozornit a požádat, aby v případě výskytu podobného jednání uvedenou skutečnost neprodleně oznámili na tísňové linky Policie České republiky nebo městské či obecní policie, aby nedocházelo ke zbytečné časové prodlevě mezi událostí a samotným oznámením.
„Chtěla bych hlavně varovat ostatní ženy. Já jsem se ho nebála a dala mu to jasně najevo. Kdybych však ukázala obavy, bůhví, jak by to dopadlo,“ dodala žena.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pribram.cz_Jakub Pečenka

autor: Jakub Pečenka

Další články

Komunitní centrum v Dobříši zve občany na brunch Komunitní centrum v Dobříši zve občany na brunch Dne 30. září se otevře nové místo pro setkávání a vzdělávání nejen dobříšských obyvatel. 26. září 2020   (17:09) Už víte, kam zamířit po základní škole? Nerozhodnutým poradí veletrh středních škol Už víte, kam zamířit po základní škole? Nerozhodnutým poradí veletrh středních škol Středoškolské instituce se 29. září představí žákům posledních ročníků základních škol a jejich rodičům. 26. září 2020   (14:33) Představujeme: Petr Štěpánek kandiduje do Senátu Představujeme: Petr Štěpánek kandiduje do Senátu Cestovní kanceláře obnovují prodej zájezdů do Egypta, první lety jsou v plánu příští týden Cestovní kanceláře obnovují prodej zájezdů do Egypta, první lety jsou v plánu příští týden Nepřehlédněte Starka: Na Spartu nám chybí sedm hráčů, i tak věřím, že budeme bodovat Starka: Na Spartu nám chybí sedm hráčů, i tak věřím, že budeme bodovat Druhý nejvyšší nárůst od března: V pátek přibylo téměř 3000 nakažených Druhý nejvyšší nárůst od března: V pátek přibylo téměř 3000 nakažených Pátrání po záhadách a komentovaná vycházka. I tak oslaví knihovna své kulatiny Pátrání po záhadách a komentovaná vycházka. I tak oslaví knihovna své kulatiny Říjnový program Knihovny Jana Drdy doplní speciální akce pořádané v rámci 120 let od jejího založení. 26. září 2020   (07:05) V pátek zatím laboratoře odhalily 1657 případů, přibývá nakažených dětí V pátek zatím laboratoře odhalily 1657 případů, přibývá nakažených dětí Venkovní akce na stání se mohou konat pouze do účasti 50 osob, nadále platí zákaz vnitřních akcí na stání pro více než deset lidí. 25. září 2020   (19:04) Roboti míří do škol Roboti míří do škol Projekt Erasmus+ přinese digitální technologie do výuky. 25. září 2020   (16:44)
Céčko se nedohodlo na dalším pronájmu, stěhuje se do staré Příbrami Céčko se nedohodlo na dalším pronájmu, stěhuje se do staré Příbrami PR
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz