13. 8. svátek má Alena

Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní

2. srpna 2020   (07:28)
Dalších 49 fotografií v galeriiZ Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní

Stovky lidí přilákala soutěž tažných koní nedaleko Příbrami


I přes vysoké sobotní teploty dala řada rodin s dětmi před koupáním přednost soutěži chladnokrevných koní v Lázu, a to hned v několika disciplínách. O děti zde bylo skutečně postaráno, a tak se nenudily ani chvilku. Organizátoři pro ně připravili obrovský nafukovací hrad se skluzavkou, ale i stan, kde byla řada dalších lákadel. Samozřejmě kromě širokého výběru nápojů i jídel nechyběl ani pojízdný stánek se zmrzlinou.
I přes vysoké sobotní teploty dala řada rodin …

Vše zahájila formanská jízda a na kočí v povozech čekala překážková dráha plná nástrah. Po krátké přestavbě patřilo kolbiště disciplíně mnohem více obtížnější a návštěvníkům připomněla práci koní v lese. Úkoly, které na soutěžící čekaly, se pravé práci v lese opravdu blížily a bylo na nich vidět, jak jsou dvojice opravdu sehrané. Kůň a člověk k lesním pracím patří odedávna a stále jsou místa, kde je práce traktorů vyloučena a tam pak nastupuje člověk a kůň. Dvojice vskutku předváděly mistrovské výkony a bylo to vždy oceněno dlouhým potleskem z množství přihlížejících diváků.
 
 
Vše zahájila formanská jízda a na kočí v …
V poslední soutěži pak předvedli dovednosti v těžkém tahu, kdy smykem táhli se svým čtyřnohým pomocníkem náklad po určené dráze. Den naplněný netradičním sportem a zábava pro celou rodinu. To byla sobota v Lázu, plná zajímavostí a skvělých sportovních výkonů.
V poslední soutěži pak předvedli dovednosti v …

Fotogalerie

Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní () Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (1) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (2) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (3) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (4) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (5) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (6) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (7) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (8) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (9) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (10) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (11) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (12) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (13) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (14) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (15) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (16) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (17) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (18) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (19) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (20) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (21) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (22) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (23) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (24) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (25) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (26) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (27) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (28) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (29) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (30) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (31) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (32) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (33) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (34) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (35) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (36) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (37) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (38) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (39) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (40) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (41) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (42) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (43) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (44) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (45) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (46) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (47) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (48)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: Miroslav Pavlík, foto: Miroslav Pavlík

Další články

Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře Věřící oslaví o víkendu nanebevzetí Panny Marie na Svaté Hoře V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V občerstvení byl okamžitě pozastaven výkon činnosti. 13. srpna 2020   (15:46) Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Odběrová místa, která byla kvůli očekávanému náporu turistů zmobilizována, podle Babiše mají zůstat v novém režimu, aby byla připravena na případný nárůst počtu nakažených. 13. srpna 2020   (15:35) Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách došlo k situaci, kdy nově instalované sloupky nereagovaly na sirénu vozidel záchranné služby. 13. srpna 2020   (14:03) V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Před třemi lety bylo otevřelo v Příbrami (v Dlouhé ulici) neobyčejné hračkářství s kvalitními hračkami, které neobsahují plasty a zároveň rozvíjejí potenciál vašich dětí. Majitelka obchodu však z časových důvodů nemůže obchod dále provozovat. 13. srpna 2020   (09:01) Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům
Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz