21. 6. svátek má Alois

Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní

2. srpna 2020   (07:28)
Dalších 49 fotografií v galeriiZ Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní

Stovky lidí přilákala soutěž tažných koní nedaleko Příbrami


I přes vysoké sobotní teploty dala řada rodin s dětmi před koupáním přednost soutěži chladnokrevných koní v Lázu, a to hned v několika disciplínách. O děti zde bylo skutečně postaráno, a tak se nenudily ani chvilku. Organizátoři pro ně připravili obrovský nafukovací hrad se skluzavkou, ale i stan, kde byla řada dalších lákadel. Samozřejmě kromě širokého výběru nápojů i jídel nechyběl ani pojízdný stánek se zmrzlinou.
I přes vysoké sobotní teploty dala řada rodin …

Vše zahájila formanská jízda a na kočí v povozech čekala překážková dráha plná nástrah. Po krátké přestavbě patřilo kolbiště disciplíně mnohem více obtížnější a návštěvníkům připomněla práci koní v lese. Úkoly, které na soutěžící čekaly, se pravé práci v lese opravdu blížily a bylo na nich vidět, jak jsou dvojice opravdu sehrané. Kůň a člověk k lesním pracím patří odedávna a stále jsou místa, kde je práce traktorů vyloučena a tam pak nastupuje člověk a kůň. Dvojice vskutku předváděly mistrovské výkony a bylo to vždy oceněno dlouhým potleskem z množství přihlížejících diváků.
 
 
Vše zahájila formanská jízda a na kočí v …
V poslední soutěži pak předvedli dovednosti v těžkém tahu, kdy smykem táhli se svým čtyřnohým pomocníkem náklad po určené dráze. Den naplněný netradičním sportem a zábava pro celou rodinu. To byla sobota v Lázu, plná zajímavostí a skvělých sportovních výkonů.
V poslední soutěži pak předvedli dovednosti v …

Fotogalerie

Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní () Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (1) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (2) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (3) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (4) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (5) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (6) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (7) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (8) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (9) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (10) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (11) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (12) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (13) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (14) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (15) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (16) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (17) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (18) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (19) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (20) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (21) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (22) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (23) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (24) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (25) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (26) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (27) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (28) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (29) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (30) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (31) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (32) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (33) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (34) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (35) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (36) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (37) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (38) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (39) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (40) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (41) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (42) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (43) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (44) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (45) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (46) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (47) Z Lázu znělo cinkání postrojů a řehtání koní (48)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Miroslav Pavlík, foto: Miroslav Pavlík

Další články

Při motokrosových závodech v Podluhách vyjel řidič mimo trať a narazil do diváků Při motokrosových závodech v Podluhách vyjel řidič mimo trať a narazil do diváků Na pomoc spěchal i vrtulník. Očkování bez předchozí registrace by mělo být možné od poloviny července Očkování bez předchozí registrace by mělo být možné od poloviny července Od září by mohli dostávat lékaři do ordinací nejpoužívanější vakcínu - … Pivovaru Herold v Březnici loni kvůli koronaviru klesl výstav o 35 procent Pivovaru Herold v Březnici loni kvůli koronaviru klesl výstav o 35 procent Pivovar vyváží například do Ruska a Švédska, nejnovější odbytiště má v Maďarsku a … Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomeňte jim popřát Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomeňte jim popřát Zatímco maminkám přeje druhou květnovou neděli většina blízkých, na táty se stále … Novák se dnes promění ve velké sportoviště. Připravena je i olympijská vesnice Novák se dnes promění ve velké sportoviště. Připravena je i olympijská vesnice Dnešní Novák Fest má podtitul Příbram pod pěti kruhy. Jak název naznačuje, akce se … Na kole: Výstava fotografií v příbramské galerii se vrací do 50. a 60. let minulého století Na kole: Výstava fotografií v příbramské galerii se vrací do 50. a 60. let minulého století Galerie Františka Drtikola představí kolekci o cykloputování fotografa Ladislava … V neděli budou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové V neděli budou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové Přívalový déšť může ojediněle rozvodnit malé toky, zatopit podchody, podjezdy či … Burácení motorů, ve vzduchu vůně benzinu. Motorkáři vyjedou na společnou projížďku s policií Burácení motorů, ve vzduchu vůně benzinu. Motorkáři vyjedou na společnou projížďku s policií V rámci akce Začněme spolu aneb kolama dolů se sejdou motorkáři v 10 hodin ráno u … Opilý řidič v Příbrami zdemoloval auto o strom, nadýchal téměř dvě promile Opilý řidič v Příbrami zdemoloval auto o strom, nadýchal téměř dvě promile K nehodě došlo dnes před čtvrtou hodinou ranní v ulici Edvarda Beneše.
Lidé by měli ve vedrech věnovat pozornost i zvířatům Lidé by měli ve vedrech věnovat pozornost i zvířatům Pro venčení psů by měli lidé volit především ráno a večer, kdy jsou teploty …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz