16. 5. svátek má Přemysl

Z Dynama odjela Příbram bez bodů. V ligové tabulce klesla na poslední místo

8. prosince 2019   (17:25)
Z Dynama odjela Příbram bez bodů. V ligové tabulce klesla na poslední místo

V neděli 8. prosince zavítala v 19. kole FORTUNA:LIGY Příbram směrem na jih, kde svedla souboj proti Českým Budějovicím


Míru Slepičku „vyčapal“ Drobný
Prosadí se střelecky a nakonec i bodově Příbram? To byla asi nejvíce pokládaná otázka mezi fanoušky od Litavky. První, kdo se dostal do velké šance, bylo domácí Dynamo. Hned ve 2. minutě otřel balon o břevno z trestného kopu Čolić. Kontroval mu Míra Slepička, ale brankář Drobný mu gólovou radost pokazil. A tak se prosadil soupeř. V 9. minutě překonal brankáře Ondru Kočího domácí střelec Ledecký1:0.

Havel zahodil penaltu
Do druhého poločasu poslal trenér Roman Nádvorník místo Emmanuela Antwiho Martina Zemana. Právě Martin jako první ve druhém dějství vyzkoušel reflexy brankáře Drobného. Následně to zkoušel i Roman Květ, ale bezúspěšně. Naopak v 50. minutě zvýšil vedení Jihočechů o dvě branky Havel. Budějovice do konce utkání ještě kopaly penaltu, ale exekutor Lukáš Havel svůj pokus poslal nad břevno. Další a poslední zápas v tomto roce hraje Příbram doma v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin proti Slovácku.
Branky: 9. Ledecký, 50. Havel

Rozhodčí: Královec - Nádvorník, Mokrusch

ŽK: Ledecký, Sivok - Šimek, Petrák

Diváci: 4114

České Budějovice: Drobný - Čolič, Havel, Sivok, Novák - Čavoš, Havelka - Mršič (77. Ekpai), Javorek, Schranz (85. Táborský) - Ledecký (68. Brandner). Trenér: Horejš

Příbram: Kočí - Tregler, Kodr, Šimek, Cmiljanovič - Polidar, Petrák, Květ (64. Alvir), Antwi (46. Zeman) - Rezek. Slepička (80. Stuparevič). Trenér: Nádvorník

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: daš








Další články

Divadlo patří dětem: největší rodinný festival na  50 000 m², jeden nezapomenutelný den Divadlo patří dětem: největší rodinný festival na 50 000 m², jeden nezapomenutelný den V neděli 24. května se Příbram znovu promění v jedno velké dětské království. Festival … KULTURA LDM Group začíná v Příbrami stavět 130 bytů. Cílem je moderní a dostupné bydlení pro město LDM Group začíná v Příbrami stavět 130 bytů. Cílem je moderní a dostupné bydlení pro město LDM Group, vedená zakladatelem a CEO Dominikem Halmošim, zahajuje v Příbrami výstavbu … Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tento víkend nabídne opravdu pestrý program! Můžete si připomenout ukončení druhé … NEPŘEHLÉDNĚTE Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Manažeři příbramské nemocnice čelí vážnému podezření z ovlivňování veřejných zakázek … AKTUÁLNĚ Do Česka míří studený a deštivý víkend. Na Moravě může napršet až 40 milimetrů Do Česka míří studený a deštivý víkend. Na Moravě může napršet až 40 milimetrů Česko čeká výrazně chladnější a na mnoha místech také deštivý víkend. Počasí ovlivní … POČASÍ FK Příbram zve regionální kluby na poslední domácí utkání sezóny. Děti mají vstup zdarma FK Příbram zve regionální kluby na poslední domácí utkání sezóny. Děti mají vstup zdarma FK Příbram připravil pro fotbalové kluby z celého regionu speciální nabídku na … SPORT Fandi Česku v Kulturním domě v Příbrami Fandi Česku v Kulturním domě v Příbrami Kulturní dům Příbram zve všechny, kdo chtějí fandit českému týmu na Mistrovství světa … SPORT Nafta v Příbrami zlevnila, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu Nafta v Příbrami zlevnila, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,59 Kč do 43,90 Kč … DOPRAVA Lidé poznají Bahna jinak. Bývalá tanková střelnice odhalí vzácnou přírodu Brd Lidé poznají Bahna jinak. Bývalá tanková střelnice odhalí vzácnou přírodu Brd Milovníci přírody, Brd i nevšedních zážitků mají jedinečnou příležitost nahlédnout do … ZAJÍMAVOSTI
Zámek Hořovice jako ideální tip na výlet za historií i odpočinkem Zámek Hořovice jako ideální tip na výlet za historií i odpočinkem Hledáte nenáročný výlet, kde se spojí historie, krásné interiéry i procházka v parku? … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz