17. 10. svátek má Hedvika
Waldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce

FOTOGALERIE
6. října 2014   (12:09)
Dalších 5 fotografií v galeriiWaldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce
foto: pribram.cz

Objekt bude využívat celkem 36 dětí, problémy s kapacitou v Příbrami nebudou.Téměř půl roku probíhala rekonstrukce mateřské školy na náměstí Dr. Theurera, která byla dnes slavnostně otevřena. Školka bude podle dřívějších slibů zaměřena na waldorfské vzdělávání a město Příbram tak bude mít jako jedno z mála měst ucelený systém waldorfského vzdělávání.

Stavbu provedla společnost Montura, která ve výběrovém řízení nabídla cenu 5,574.505 Kč vč DPH. 85 procent z této částky bylo spolufinancováno z prostředků ROP Střední Čechy.

Objekt má nové skladové prostory a kotel. Rekonstrukcí prošly také obě nadzemní podlaží, venkovní zahrada a plášť budovy.

Příbram mezi 10 nejlepšími v celé republice

Senátor Josef Řihák (ČSSD) při své řeči upozornil na webové stránky ČT 24, kde je zveřejněn přehled o čerpání dotací. Město Příbram zde figuruje mezi prvními deseti městy celé České republice v počtu schválených žádostí. Tim překonalo například i krajské město Plzeň a mnoho dalších.  

Fotogalerie

Waldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce () Waldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce (1) Waldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce (2) Waldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce (3) Waldorfská školka je hotova, dnes byla slavnostně ukončena její rekonstrukce (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: MJ

Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz