Vzhůru o víkendu do kina, pak se na delší dobu opony zatáhnou
9. října 2020 (12:25)
foto: pribram.cz
Od dnešního dne už paty z domu jen tak nevytáhneme. O víkendu ale ještě máme možnost zajít na pěkný film.
Od dnešního dne začala platit spousta omezení. Zacvičíme si už jen doma, místo bazénu skočíme do vany, relaxaci ve wellness vyměníme za masáž od drahé polovičky a večeři ode dneška po 8. hodině večerní uvaří už jen manželka.
Jedna věc nám ale ještě na víkend zůstala. Příbramské kino má do neděle zelenou. Kdo ví, na jak dlouho se nám zavřou dveře do promítacího sálu, proto si to přijďme ještě užít.
Jedna věc nám ale ještě na víkend zůstala. Příbramské kino má do neděle zelenou. Kdo ví, na jak dlouho se nám zavřou dveře do promítacího sálu, proto si to přijďme ještě užít.
V pátek kino promítá hned dvě představení a obě české. Od 17:00 se otevře sál divákům s filmem Léto patří rebelům. Film je určen pro celou rodinu a v hlavní roli uvidíme příbramského herce Pavla Nového.
Od 20:00 kino promítne velmi úspěšný snímek Šarlatán. V životopisném dramatu inspirovaném skutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška ztvárnil hlavní roli Ivan Trojan, a to už většinou bývá záruka kvalitního filmu. V československé databázi filmů získal hodnocení 79%.
Od 20:00 kino promítne velmi úspěšný snímek Šarlatán. V životopisném dramatu inspirovaném skutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška ztvárnil hlavní roli Ivan Trojan, a to už většinou bývá záruka kvalitního filmu. V československé databázi filmů získal hodnocení 79%.
V sobotu odpoledne si na své přijdou především rodiny s dětmi. Známý příběh Pinocchia tentokrát ztvárnila Velká Británie, Francie a Itálie. V databázi ČSFD je hodnocen 70%. Na film se můžete přijít podívat od 16:00 hodin.
Večer se kino promění v romantické místo. Od 19:00 si na své přijdou všichni zamilovaní. Na programu je After: Přiznání. Vezměte svou drahou polovičku a užijte si s ní příjemný večer, nebo si vytvořte romantiku s popcornem, jídlo je přeci láska.
V neděli pak od 16:00 promítne příbramské kino poslední film na delší dobu. Na plátně se objeví fantasy snímek Mulan, v němž dcera ctěného bojovníka ochrání svou zem.
Budeme věřit, že stejně jako Mulan, i my zachráníme co nejdříve svou civilizaci a brzy se zase sejdeme na dalších kulturních akcích.
Budeme věřit, že stejně jako Mulan, i my zachráníme co nejdříve svou civilizaci a brzy se zase sejdeme na dalších kulturních akcích.
Na diváky se kino v Příbrami obrací s aktuálními výzvou: „S ohledem na nová opatření vlády ČR vydaná 8. října vám bohužel musíme oznámit, že všechna filmová představení od 12. do 25. října jsou zrušena! Prosíme, sledujte aktuality na našem webu a facebookovou stránku, kde budou všechny informace zveřejněny nejdříve. Na náhradních termínech filmů usilovně pracujeme.“ Vstupenky na již zakoupená promítání pro období 15.–25. října zůstávají v platnosti, nebo je možné je vrátit na obchodním oddělení či v pokladně divadla.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová
Další články
Technická práce, která má budoucnost. Silmet Technology hledá nové posily do týmu
Stabilní česká firma z Příbrami nabízí perspektivní práci pro servisní a montážní …
PR
Ve středních Čechách kvůli ledovce nejezdí část autobusů, potíže mají i vlaky
Ve středních Čechách v úterý ráno kvůli ledovce nejezdí velká část příměstských a …
Po mrazech přišla obleva a mrznoucí déšť vytváří ledovku
Česká republika se po několika mrazivých dnech dočkala výrazné změny počasí. Do …
Když se hýbe tělo, uklidní se i hlava: proč je sport klíčem k psychické pohodě
Pohyb se v posledních letech stal přirozenou součástí péče o duševní zdraví. Stále …
Středočeská divadla si rozdělí z krajských dotací 5,5 milionu korun
Tři středočeská divadla, kladenské, příbramské a mladoboleslavské, si rozdělí z …
Meteorologové vydali výstrahu na silnou ledovku
Přes střední Evropu postupuje k východu frontální systém a po přední straně brázdy …
Gastro agent: Šáša Burger
Rychlé občerstvení v centru města má jednoduchý úkol: nasytit, nezdržovat a …
Fast food
Výstup na Pražák se vydařil i přes chumelenici na vrcholu
Tradiční lednový Výstup na Pražák se letos uskutečnil v sobotu 10. ledna a znovu …
FOTOGALERIE
Příbram doplácí na změnu financování nepedagogů. Město musí ze svého pokrýt až 30 milionů
Od letošního roku přešlo financování nepedagogických pracovníků – tedy školníků, …
Nepřehlédněte
Světoznámé kvarteto Cello Republic vystoupí v úterý 13. ledna v Příbrami
Cello Republic je soubor složený ze čtyř violoncellistů, kteří si po studiích na …




