17. 10. svátek má Hedvika
Výuka angličtiny metodou Helen Doron se vrací do Příbrami

Komerční sdělení
24. června 2021   (13:48)
Výuka angličtiny metodou Helen Doron se vrací do Příbrami

Helen Doron je aktuálně lídrem mezi metodami výuky anglického jazyka. Přestaňte dojíždět za kvalitní výukou a zaregistrujte své děti ve vašem městě.


Je to už více než třicet let od doby, kdy lingvistka Helen Doron sledovala svou malou dcerku, jak se učí hrát na housle a dostala nápad. Metoda Suzuki, kterou její dcera při hře používala, si zakládá na poslechu hudby a nikoli na čtení not. A tehdy si Helen uvědomila, že takový přístup lze zaujmout i při výuce cizích jazyků. Na základě toho sestavila speciální metodiku, která od té doby sklízí úspěch po celém světě.

Jako lingvistka měla hluboké porozumění pro jazykové mechanismy. A jako učitelka zase viděla nové příležitosti a výzvy, jak učit děti cizí jazyk.
 
Od prvotního nápadu až po úspěšný byznys.

Díky svým lingvistickým a pedagogickým postřehům vytvořila metodiku, se kterou je výuka cizího jazyka tak snadná a přirozená, jako by se jednalo o mateřský jazyk. I miminka se mohou pomocí metody Helen Doron naučit anglicky. Helen postavila svůj první kurz rané výuky angličtiny na principech pozitivní podpory dítěte a opakovaného poslechu. Vytvořila domácí nahrávky písniček, říkadel a příběhů a začala s výukou. Děti ji milovaly a vynikající výsledky nové metody na sebe nenechaly dlouho čekat. Zábavné a energické lekce stimulují emocionální, fyzický, kreativní i intelektuální vývoj malých studentů a ti si angličtinu bez problémů osvojují, jako kdyby to byl jejich mateřský jazyk.
Z domácí firmy až do celého světa

Metoda přirozené výuky angličtiny, později doplněná kreativními výukovými materiály, originálními písničkami, animovanými videi a vzdělávacími aplikacemi, se z domácí firmy brzy rozrostla do celého světa. Stala se z ní franšízová síť a otevřela dveře ke zcela novým přístupům výuky angličtiny.
Metodou Helen Doron se dnes učí anglicky už více než dva miliony dětí. Helen Doron English je dnes mezinárodní vzdělávací franšízou s více než tisícovkou výukových center v 36 zemích světa a tyto počty stále narůstají.
 
Jak probíhá výuka angličtiny Helen Doron?
 
Svět, ve kterém může být výuka angličtiny jednoduchá a zábavná
V Helen Doron jsou děti na prvním místě. Učíme angličtinu způsobem, kterému nejlépe rozumí, a který díky speciálně vyvinuté metodice zaručuje nejlepší výsledky. Vašim dětem otevíráme dveře do světa barevných postaviček, kouzelných příběhů, chytlavých písniček a zábavných her
Co se skrývá za úspěchem metody Helen Doron?
 
Angličtina se touto metodou vyučuje po celém světě a dosahuje neuvěřitelných výsledků. Je založená na hloubkovém porozumění toho, jak se děti učí, jakým způsobem si osvojují jazyk a co potřebují k tomu, aby využily celého svého potenciálu. Díky zábavnému propojení výuky a hry děti navíc angličtinu doslova milují!
 
Osvědčená metodika

Metoda Helen Doron je založená na dlouholetých zkušenostech a poznatcích. Dbáme na to, aby bylo učení zábavné, probíhalo v malých skupinkách, doplňovalo se poslechem na pozadí a poskytovalo dětem pozitivní zpětnou vazbu. Každá lekce je protkaná pestrou škálou aktivit, které podporují různé styly učení. Učební materiály jsou navíc plné originálních příběhů, písní a animací proto, aby děti učení skutečně bavilo a inspirovalo.

Vycházíme vstříc dětem a technologiím

Vzdělávací aktivity Helen Doron jsou doplněné nejen zábavnou hrou, ale také inovativními aplikacemi využívajícími moderní technologie, které děti milují. Tato moderní forma učení je podněcuje ke hře a studiu nejen během kurzů, ale i ve volném čase v jejich domácím prostředí.

Registrujte se právě teď
 
Právě nyní se rozbíhá registrace do nových kurzů v Příbrami v příjemném moderním prostředí. Pokud máte zájem pospěšte si, než budou kapacity vyčerpány. Své přihlášky či dotazy můžete směřovat na níže uvedené kontakty. Těsíme se na Vás.
.

TĚŠÍME SE NA TEBE
 
Co se skrývá za úspěchem metody Helen …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
Další články

Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Na náměstí v Příbrami přistál vrtulník. Přiletěl pro ženu, která se pokusila skokem z okna spáchat sebevraždu Žena utrpěla mnohačetná poranění. Ve vážném stavu byla letecky přepravena do … Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybáři vylovili Nový rybník, v sítích byl i úhoř Rybník vylovili členové místní organizace Českého rybářského svazu z Rožmitálu pod … Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Povolení stavby akvaparku napadli dva občané, výsledek bude znám až na začátku příštího roku Podle místostarosty Martina Buršíka se ze strany občanů jedná o obstrukční … V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května V pátek přibylo 1 781 nakažených covidem, je to nejvíce od začátku května Zrychlování epidemie ukazuje i reprodukční číslo uvádějící, kolik dalších lidí nakazí … Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Příbramská teplárna zvažuje zahájení dodávek elektřiny přes lokální distribuční soustavu Teplárna chce zaručit nižší ceny elektřiny bez přímé vazby na výkyvy globálních … Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Českem se šíří vlna e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty Zprávy odkazují na podvodné stránky, které nemají s Českou poštou nic … Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Interiér chaty Granit se mění k nepoznání, první návštěvníky přivítá v prosinci Vnitřní prostory městské chaty Granit pořádně prokoukly. Budoucí návštěvníci se mohou … Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Rožmitálský zámek „probudí“ Neviditelní majitelé Vernisáž site-specific instalace Evy Heyd se uskuteční v sobotu 16. října od 16.00. Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Napadení v Sedlčanech připisují lidé neřešené šikaně. Ředitel školy obvinění odmítá Kriminalisté při vyšetřování spolupracují s pedagogy a vedením školy, naplánovány mají …
O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety O víkendu si v Podlesí užijí posvícení, konalo se již před padesáti lety Součástí posvícení je Zahradní slavnost s programem v Pivovaru Podlesí.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz