4. 8. svátek má Dominik




Vyšší skoky, zahraniční hvězdy a spousta zážitků. Highjump představuje kompletní program. SOUTĚŽ

22. července 2019   (15:02)
Vyšší skoky, zahraniční hvězdy a spousta zážitků.  Highjump představuje kompletní program. SOUTĚŽ

Co vše nabídne letošní ročník Highjump 2019?


Největší cliffdivingový meeting střední Evropy, přední světoví skokani ze světové série, česká skokanská elita, nabušený hudební program na několika podiích i zahraniční hudební hvězdy. To vše nabízí letošní ročník Highjump 2019. Ten se uskuteční už v termínu 2. a 3. srpna v lomu v Hřiměždicích u Příbrami. Zde představuje kompletní program.

Cliffdiving nejvyšší úrovně
I letos do lomu přijedou zástupci světové elity extrémních skoků do vody. Letos se skokaní utkají ve skocích z 12, 16, 20 a nově i 25 metrů. Pro české fanoušky bude asi největším lákadlem skokan Michal Navrátil, který patří mezi 5 nejlepších skokanů planety současnosti. Je neodmyslitelnou součástí světové série Red Bull Cliffdiving a dá se tak trochu považovat za "dítě Hřiměždic", protože právě Highjump mu ukázal kouzlo skoků do vody v přírodě. Dalším velkým jménembude dvojnásobný vítěz Highjump, teprve sedmnáctiletý Aidan Heslop z Velké Británie. Ten se stal v minulém roce nejmladším účastníkem historie světové série, a jedná se o jeden z největších sportovních talentů obecně. Svou účast potvrdil také diváky velmi oblíbený Peter Roseney ze Švýcarska, který ve svých 72 letech předvádí obdivuhodné výkony. Mezi ženami bude favoritkou americká skokanka Ellie Smart, která má zkušenosti z velkých světových závodů. Samozřejmostí budou také exhibiční skoky německých splash divingových bláznů, kteří předvádí stylové a freestylové placáky, při kterých se tají dech.

Kraak & Smaak, Benji Boko nebo PSH - hudební after party až do rána
Po skončení skokanského programu začíná obvykle kolem lomu after party. I letos se v rámci páteční i sobotní noci představí zajímavé hudební formace a djs. Headlinery Highjumpu 2019 budou nizozemští djové a producenti Kraak & Smaak, kteří přijedou se svým Soundsystem vystoupením. Druhou hlavní hvězdou je britský dj Benji Boko, který platí za jednoho z nejrespektovanějších elektronických producentů současnosti. Benji Boko v Hřiměždicích představí svůj dj set. Českou hudební scénu budou zastupovat například rappeři PSH, raggea ska kapela Fast Food Orchestra, vládce všeho a všech Kapitán Demo, rapper Smack, legendární dj a producent DJ Wich, kytarová kapela Vypsaná fixa nebo djové Friky, Lumiere, Nzym, Dan Cooley, Magors, Black Angelika a mnoho dalších.

Flyboard, Jetsurf a další exhibice přímo v lomu a všude okolo
Mezi pauzami skokanských závodů se přímo na vodní hladině představí jeden z nejlepších flyboarderů světa, Petr Civín. Ten je přímým účastníkem světových šampionátů a celosvětové série, kde obsazuje přední příčky. Se svým kolegou na vodním skútru předvedou dechberoucí show, se kterou jim pomohou také skokaní a skokanky. Novinkou bude exhibice Jetsurfera Maylow Silvera, který předvede, co vše lze na surfu poháněném motorem dělat. Pro návštěvníky bude připravena Maaad Bounce zóna připomínající zábavnou adventuru Ninja faktor. Dále pak bezplatná půjčovna paddle boardů, stolní fotbálky, Highjump Airbag, kde bude možné zkusit skok do nafukovacího polštáře. Dále bude připravena veřejná posilovna, slackline a mnoho dalšího.

Asie, středomoří, Čechy a zpět. Jídlo.
Ani letos nebude chybět různorodé občerstvení. Organizátoři se snaží vybrat a zajistit účast zajímavých stánků s jídlem různých druhů a míst původu. Proto bude možné ochutnat vietnamskou, thajskou, italskou, španělskou i českou kuchyni. Samozřejmostí je dobře vychlazené pivko a další alko i nealko nápoje.

Stany a sociální zařízení
Pro přenocování je v místě konání Highjumpu připraveno několik stanových městeček. V těch lze postavit stan a přepsat. K dispozici bude také dostatečné množství mobilních toalet, které budou pravidelně čištěny. Samozřejmostí budou sprchy.

Soutěžíme o osm vstupenek na našem facebookovém profilu.
Největší cliffdivingový meeting střední …



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Martin Zvoníček
autor: top








Další články

Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje (KSÚS) spouští v testovacím režimu … AKTUÁLNĚ Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Na začátku týdne k nám opět proudí mimořádně teplý vzduch od jihozápadu až jihu. … AKTUÁLNĚ Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Evropa zpřísňuje pravidla pro obaly — a změny pocítí úplně všichni. Už od 12. srpna … AKTUÁLNĚ Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Sobota 1. srpna patřila na Příbramsku velkolepým akcím, které přilákaly tisíce … AKTUÁLNĚ Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek … AKTUÁLNĚ
Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz