19. 1. svátek má Doubravka




Výsledky ankety: Lanový park by se měl opravit a být provozován

26. září 2016   (11:35)
Výsledky ankety: Lanový park by se měl opravit a být provozován
foto: pribram.cz

Ankety se zúčastnilo přes 250 čtenářů portálu pribram.cz.



Lanový park, který je již déle než rok zavřený, by se měl opravit, aby byl v souladu se všemi normami a měl by být provozován. Myslí si to drtivá většina respondentů, která se zúčastnila naší poslední ankety. Tuto možnost si vybralo 174 čtenářů.

Druhá nejpočetnější skupina odpovídajících se domnívá, že by se lanový park mohl provozovat i tak, jak právě stojí. Nic nebezpečného na něm nevidí 35 respondentů.
26 čtenářů si myslí, že by lanový park měl být odstraněn a na jeho místě by mělo být postaveno něco jiného. Situace vůbec nezajímá 13 respondentů. A možnost, že se jedná o druh politického boje, označilo jen 9 lidí.

Lanový park je již zavřený déle než rok
Podle posudku, který má k dispozici příbramská radnice, neodpovídá lanový park předpisům ani projektové dokumentaci. Podle starosty města Jindřicha Vařeky (ANO) by bylo nejoptimálnější stavbu zbourat.

Společnost, která měla stavbu na starosti, se hájí tím, že postup prací i jejich kvalita byla průběžně kontrolována a odsouhlasována zástupci objednatele, technickým dozorem i projektantem bez výhrad či námitek. Podle oponentního posudku, který si společnost nechala vypracovat, je stavba v souladu s projektovou dokumentací. Celou záležitost tak zřejmě vyřeší až rozhodnutí soudu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Toxické vztahy tu byly vždy, ale až v posledních letech se o nich mluví otevřeně a … Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Podlesí se i v letošním roce chystá na tradiční masopustní veselí, které každoročně … Masopust Volejbalisté Příbrami padli s Brnem v pěti setech. Dramatický duel rozhodl tie-break Volejbalisté Příbrami padli s Brnem v pěti setech. Dramatický duel rozhodl tie-break Sedmnácté kolo základní části ČEZ extraligy mužů nabídlo v Příbrami divákům atraktivní … Sport Podbrdsko online: poklady regionu, které jinde nenajdete. Starší ročníky jsou zdarma v archivu Podbrdsko online: poklady regionu, které jinde nenajdete. Starší ročníky jsou zdarma v archivu Sborník Podbrdsko už více než třicet let odkrývá příběhy, objevy a zapomenuté … Historie Vysoký Chlumec a Klučenice uspěly v soutěži Zlatý lajk. Patří mezi nejlépe komunikující obce v regionu Vysoký Chlumec a Klučenice uspěly v soutěži Zlatý lajk. Patří mezi nejlépe komunikující obce v regionu Městys Vysoký Chlumec a obec Klučenice patří mezi nejlépe komunikující samosprávy v … Nepřehlédněte Podkroví Muzea města Dobříše ožilo tvořivostí Podkroví Muzea města Dobříše ožilo tvořivostí V podkrovních prostorách Muzea města Dobříše vznikl na konci loňského roku nový … Oblastní nemocnici Příbram čekají provozní změny, ale i stavební úpravy, stěhování i nové vstupy Oblastní nemocnici Příbram čekají provozní změny, ale i stavební úpravy, stěhování i nové vstupy Příbramská nemocnice v první polovině roku 2026 upraví provoz několika oddělení. Změny … Brdy pod kontrolou: Policisté řeší stovky přestupků ročně Brdy pod kontrolou: Policisté řeší stovky přestupků ročně Ve středočeské části Chráněné krajinné oblasti Brdy zajišťují už deset let veřejný … Rožmitálští hasiči mají novou výstroj. Město uspělo se dvěma dotacemi Rožmitálští hasiči mají novou výstroj. Město uspělo se dvěma dotacemi Město Rožmitál pod Třemšínem úspěšně získalo dvě dotace na podporu jednotky sboru …
Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace? Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace? Některé restaurace v Česku i zahraničí zakazují vstup dětem. Zastánci vítají klidnou … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz