Vyřizování účtů? V noci na sobotu shořelo auto v Chrašticích
15. února 2020 (11:28)
Operační důstojník na tísňové lince hasičů přijal v noci na sobotu oznámení o hořícím osobním vozidle značky BMW v Chrašticích na Příbramsku. K zahoření došlo v blízkosti čerpací stanice. Na místo vyjely dvě hasičské jednotky. „Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že auto hoří v plném rozsahu. Hasiči dostali oheň pod kontrolu jedním vysokotlakým a jedním C proudem po hodině a čtvrt,“ uvedla pro pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.
Na místo byl přivolán kriminalistický technik. „Policisté prošetřují veškeré okolnosti. Předběžná škoda byla vyčíslena na sto tisíc korun,“ sdělil redakci po osmé hodině ranní policejní mluvčí Zdeněk Chalupa s tím, že po pachateli intenzivně pátrají.
Šetřením bylo nakonec vyšetřovatelem hasičů prokázáno, že se jednalo o úmyslné zapálení. Policie proto žádá případné svědky, kteří pachatele viděli, aby je kontaktovali na lince 158.
Na místo byl přivolán kriminalistický technik. „Policisté prošetřují veškeré okolnosti. Předběžná škoda byla vyčíslena na sto tisíc korun,“ sdělil redakci po osmé hodině ranní policejní mluvčí Zdeněk Chalupa s tím, že po pachateli intenzivně pátrají.
Šetřením bylo nakonec vyšetřovatelem hasičů prokázáno, že se jednalo o úmyslné zapálení. Policie proto žádá případné svědky, kteří pachatele viděli, aby je kontaktovali na lince 158.
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
HZS Středočeského kraje
HZS Středočeského kraje
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Policie prověřuje nález mrtvého novorozeněte v Martinicích
V Martinicích na Březnicku se kriminalisté zabývají případem nalezeného těla …
AKTUÁLNĚ
V Příbrami odhalí pamětní desku fotografovi Františku Drtikolovi
Světově uznávaný fotograf František Drtikol bude mít v rodné Příbrami novou pamětní …
Začínají nominace do ankety Sportovec Příbramska 2025
Úspěchy sportovců z Příbramska za rok 2025 dostanou opět svou pozornost. Město Příbram …
Pohyb na tenkém ledě může být velkým rizikem
Silné mrazy lákají k zimním radovánkám, mezi které patří i bruslení a pohyb na …
Středočeský kraj chystá investice za miliardy. Velké změny čekají i Příbram
Středočeský kraj plánuje v roce 2026 rozsáhlé investice napříč sociální oblastí, …
ŘSD bude příští rok pokračovat v dostavbě Pražského okruhu i středočeské D7
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje v roce 2026 ve Středočeském kraji několik …
Na silnici u Dubence havarovala dvě auta
V úterý před 15. hodinou se stala dopravní nehoda u Dubence na silnici I/18.
Bezdomovci se mohou ve středočeských městech ohřát v noclehárně nebo ve stanu
Lidé bez domova se mohou ve středočeských městech ohřát třeba v noclehárně, ve …
Mrazivé ráno a mrtvá baterie? Strážníci v Příbrami auto nastartují pomocí startovacího boxu
Zimní mrazy a dlouhé stání dokážou potrápit i jinak spolehlivé auto. Slabá nebo vybitá …
AKTUÁLNĚ
Lidí s respiračními nemocemi ve Středočeském kraji přibylo. Nejvíce nemocných je mezi dětmi do pěti let
Lidí s respiračními chorobami včetně chřipky ve Středočeském kraji přibylo. Nemocnost …








