1. 2. svátek má Hynek




Vyhrajte s pribram.cz vstup na sobotní Elektro Kačery

24. listopadu 2016   (11:30)
Vyhrajte s pribram.cz vstup na sobotní Elektro Kačery
foto: pribram.cz

Celkem mezi vás rozdělíme 10 vstupů.



Již tuto sobotu se mohou těšit všichni fanoušci taneční hudby na další speciální akci pod taktovou Kačerů. V Březnici se uskuteční Elektro Kačeři, na kterých vystoupí i 4 známé české Djky, včetně hvězdy DJ Lucca. Další ženou, která představí svůj hudební um je DJ Lady A. O této dámě je v současnosti velmi slyšet, je nejen stálou DJkou oblíbeného klubu Retro music hall, ale rádia Evropa 2. Lady A se představí ve speciálním závěrečném setu. Z Prahy dorazí DJane Kao Oui, ta pořadatele ohromila již loni, proto nemůže ani tentokrát chybět. Domácí scénu bude zastupovat DJka Deny z příbramského Color baru. Chybět nebude ani světelná a laser show nebo sličné go-go tanečnice.

Vyhrajte vstupy s pribram.cz

Portál pribram.cz je mediálním partnerem akce, a proto pro vás ve spolupráci s pořadateli připravil soutěž o celkem 10 vstupů na akci. Stačí, když správně odpovíte na soutěží otázku a odpověď pošlete do zítřejší půlnoci (pátek 25. listopadu 23:59) na e-mail redakce@pribram.cz. Pozor! Společně se správnou odpovědí je nutné zaslat i printscreen, který dokazuje, že jste fanouškem stránky pribram.cz na Facebooku a také jména dvou lidí, kteří v případě výhry získají volné vstupy na akci. Vylosováno bude pět z vás.

A jaká je soutěžní otázka?

Kde se odehrává dvoudenní letní festival pod taktovou Kačerů?

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA bojovnice Lucie Pudilová má za sebou návrat … Sport Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Vánoční obrázky pro Ježíška letos dorazily na Svatou Horu nejen z Příbramska, ale také … FOTOGALERIE Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na … Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 … Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Zimní areály ve středních Čechách hlásí i přes mírné oteplení stále ideální podmínky, … Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před kosmetickým přípravkem … Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram patří mezi nejlépe hospodařící města své velikosti. Nezávislá společnost CRIF … Politika Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Jarní prázdniny nabídnou v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem zábavný a … Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení Rada města na svém posledním zasedání schválila jmenování nového ředitele Technických … Blesková zpráva
Tipy na víkend: Víkend plný umění – hudební večer, hravá dílna i komentovaná prohlídka výstavy Tipy na víkend: Víkend plný umění – hudební večer, hravá dílna i komentovaná prohlídka výstavy Tento víkend čeká na zájemce zážitková dílna pro děti či komentovaná prohlídka výstavy …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz