8. 2. svátek má Milada

Vstupenky na divadelní ples jsou již k dostání

7. ledna 2015   (11:54)
Vstupenky na divadelní ples jsou již k dostání
foto: pribram.cz

Divadelní ples bývá některými účastníky označován za vrchol plesové sezony.



Všichni, kdo mají rádi hudbu, tanec a zábavu, by si měli v kalendáři označit datum 31. ledna. V Divadle A. Dvořáka v Příbrami se totiž bude konat divadelní ples, který navštěvuje rok od roku více návštěvníků. Důvodem zřejmě bude bohatý program, který je nachystaný i pro letošní ročník.

Večerem bude provázet herec Roman Štabrňák, který zřejmě předvede i některý z kouzelnických triků. K tanci a poslechu budou hrát kapely Pepeto, Sunday Afternoons Jazzman a Los Trumberos, což je skupina složená z členů hereckého souboru. Hostem večera bude známá česká zpěvačka Bára Basiková a půlnočním překvapením bude vystoupení elektrického smyčcového tria Inflagranti. Chybět nebude ani tradičně bohatá tombola. Vstupenky v cenách od 210 Kč jsou již v předprodeji.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Podvod za miliardy. Stovky tisíc kusů elektroniky zmizelo Podvod za miliardy. Stovky tisíc kusů elektroniky zmizelo Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu odhalili obrovský podvod, … Rok proměn v Porodnici Hořovice: Moderní péče, nové trendy a klidný start do života Rok proměn v Porodnici Hořovice: Moderní péče, nové trendy a klidný start do života Maminky z Příbrami a okolí často přemýšlejí, kde přivést své dítě na svět, zda v … Tvůrce pražské kašny i Kajpra přináší umění do Dobříše Tvůrce pražské kašny i Kajpra přináší umění do Dobříše Město Dobříš se systematicky stává místem, kde umění přirozeně prostupuje každodenním … Středočeské policii chybí 444 lidí. Pomáhají i Pol Pointy Středočeské policii chybí 444 lidí. Pomáhají i Pol Pointy Středočeské policii minulý rok chybělo oproti plánu 444 policistů, předloni to bylo … Stačila vteřina. V Příbrami ukázali, jak blízko může být nehoda Stačila vteřina. V Příbrami ukázali, jak blízko může být nehoda Stačí vteřina nepozornosti – a klidná cesta do obchodu se může změnit v drama. Právě … Rozbitý prostor u krámků na Svaté Hoře. Starosta Konvalinka jedná s církví o nápravě Rozbitý prostor u krámků na Svaté Hoře. Starosta Konvalinka jedná s církví o nápravě Prostor kolem krámků na Svaté Hoře je dlouhodobě v nevyhovujícím stavu. Nerovný terén, … Nepřehlédněte Brdy odhalují svůj pravěký poklad: trilobit Ellipsocephalus hoffi nám připomíná dávné moře Brdy odhalují svůj pravěký poklad: trilobit Ellipsocephalus hoffi nám připomíná dávné moře Když člověk brouzdá po brdských hřebenech, jen těžko si představí, že pod jeho kroky … POZNÁVÁME BRDY Bojíte se sněhových řetězů? Poradíme vám, jak je nasadit bez stresu Bojíte se sněhových řetězů? Poradíme vám, jak je nasadit bez stresu Třebaže teploty stoupají, ve vyšších polohách a na horách sníh leží a ještě nějakou … Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nafta je nejdražší na čerpacích stanicích značky OMV Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nafta je nejdražší na čerpacích stanicích značky OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ
Kde v Příbrami čepují nejlepší pivo? Spouštíme velkou pivní anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna Kde v Příbrami čepují nejlepší pivo? Spouštíme velkou pivní anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna Příbramáci, pozor. Hledáme místo, kde vám pivo chutná nejvíc. Zapojte se do velké … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz