22. 2. svátek má Petr

Vstupenky na Back in the Fight 4 jsou k dostání i v Příbrami

11. března 2015   (11:12)
Vstupenky na Back in the Fight 4 jsou k dostání i v Příbrami
foto: KBC Příbram MMA

Vstupenky začínají na ceně 240 Kč.



Do galavečera GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 zbývá něco přes dva týdny. Na galavečer MMA, jehož hlavním zápasem je souboj neporaženého šampióna GCF Jiřího Procházky s Rokasem Stambrauskasem z Litvy, bylo možné doposud zakoupit vstupenky jen přes portál www.ticketstream.cz. Nově však můžete vstupenky zakoupit i přímo v Příbrami. Lístky budou k dostání ve sport baru Tip games v areálu bývalé mototechny, v tabáku v Pražské ulici a reklamní agentuře GetMoving, která sídlí v kulturním domě. Během Back in the Fight 4 se poprvé můžete těšit na titulový zápas, ale nebude chybět ani spousta mezinárodních zápasů. Organizátoři doporučují zakoupit vstupenky v předprodeji, protože již dnes je jich prodáno několik stovek. Může se tak stát i to, že v den konání akce nebudou k dostání.

Na galavečeru se rozloučí s kariérou Daniel Jerling

Kromě zápasů v kleci se na galavečeru rozloučí se svojí kariérou i příbramská legenda Daniel Jerling. Tento boxer a zápasník K1 působil po celou svojí boxerskou kariéru v KBC Příbram a stál také při zrodu tohoto klubu. Jerling má na svém kontě 150 zápasů a více než stovku z nich dokázal vyhrát. Několikrát se stal mistrem republiky, ale i Evropy. Na svém kontě má také titul amatérského mistra světa a vítězství na světovém poháru na Filipínách.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: KBC Příbram MMA
autor: MJ, KBC Příbram MMA








Další články

Roste brutalita mladistvé kriminality. Děti se radikalizují a útočí pro samotný zážitek násilí Roste brutalita mladistvé kriminality. Děti se radikalizují a útočí pro samotný zážitek násilí Rostoucí agresivita dětí a mladistvých a nový fenomén zážitkového násilí znepokojují … ZAJÍMAVOSTI Ve Středočeském kraji pracuje přes 34.000 uprchlíků z Ukrajiny, meziročně víc Ve Středočeském kraji pracuje přes 34.000 uprchlíků z Ukrajiny, meziročně víc Ve Středočeském kraji pracuje podle lednových dat úřadu práce přes 34.000 uprchlíků z … Kde v Příbrami dělají nejlepší pizzu? Spouštíme velkou pizzovou anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna Kde v Příbrami dělají nejlepší pizzu? Spouštíme velkou pizzovou anketu! Hlasujte pro svůj podnik číslo jedna Příbramští, připravte se. Teď jde o pizzu — a to je věc, na které se málokdo shodne. … ANKETA Hasiči nad ránem likvidovali požár v Březnici Hasiči nad ránem likvidovali požár v Březnici Několik jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů vyjelo v noci na neděli k … AKTUÁLNĚ Příbram opravila čtyři rybníky za 20 milionů. Teď se chystá na Černé jezírko Příbram opravila čtyři rybníky za 20 milionů. Teď se chystá na Černé jezírko Klimatické změny, sucho a proměny krajiny nutí města přemýšlet jinak o vodě. V … PŘÍRODA Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Světlo proti násilí. Policisté v Příbrami podpořili oběti minutou ticha Evropský den obětí trestných činů, který připadá na 22. února, si už letos připomněli … Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Měla by Příbram mít vlastní „nultou hodinu autoškoly“? Co kdyby se ještě před první jízdou v autoškole mluvilo otevřeně o tom, co mladé … ANKETA Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Manželské večery: Svatá Hora zve na rande, které oživí váš vztah Sedíte vedle sebe, a přesto máte pocit, že jste si nějak vzdálili? Rutina, únava a … Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Příbramsko se bouří proti větrníkům. Chystají se další referenda, jediná obec zatím drží otevřené dveře Debata o větrných elektrárnách na Příbramsku vstoupila do nové fáze. Většina obcí už … NEPŘEHLÉDNĚTE
Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Centrem Příbrami za tajemstvím: Vydejte se v neděli po stopách vzniku nového města! Máte chuť objevit zákoutí Příbrami, o kterých jste doposud ani netušili, že existují? …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz