Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky
24. dubna 2019 (12:28)
Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra.
Plánovaný program začíná v 16 hodin. Na pódiu bude připraven čarodějnický pódiový program a vystoupení kapely Rocksana. Doprovodný program mimo pódium bude plný výtvarných dílniček, pohybových soutěží, létání na košťatech, vyrábění placek a pavouků nebo malování na obličej. O tyto aktivity se jako vždy postarají pracovníci místních organizací Bedna, Magdalena, Adra, Centrum sociálních a zdravotních služeb a Farní Charita.
„S ohledem na klimatické podmínky, trvající sucho a zejména pak na vydané nařízení HZS Středočeského kraje o zákazu pálení ohňů, není v tento okamžik zcela jasné, jestli dojde k zapálení připravené vatry. Nicméně, vatra i s čarodějnicí bude připravena. Stejně tak bude zajištěno avizované opékání buřtů a bohatý program, takže neváhejte přijít, společně si akci užijeme,“ zve místostarosta Jan Konvalinka.
„S ohledem na klimatické podmínky, trvající sucho a zejména pak na vydané nařízení HZS Středočeského kraje o zákazu pálení ohňů, není v tento okamžik zcela jasné, jestli dojde k zapálení připravené vatry. Nicméně, vatra i s čarodějnicí bude připravena. Stejně tak bude zajištěno avizované opékání buřtů a bohatý program, takže neváhejte přijít, společně si akci užijeme,“ zve místostarosta Jan Konvalinka.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Eva Švehlová
DiS.
DiS.
autor: top
Další články
Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu
Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní …
SPORT
V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici
Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle …
AKTUALIZOVÁNO
Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku
Jediná pobočka Senior Pointu ve Středočeském kraji je v Příbrami a slaví významné …
ROZHOVOR
Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C!
Pořádně deštivý víkend a mokrý start týdne máme za sebou. Český hydrometeorologický …
Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer
Milovníci tance, kvalitní literatury i výborného piva, zpozorněte! 21. ročník …
KULTURA
Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst
Nateklý prst, kovový prstýnek, který nejde sundat. A kdo pomůže? Hasiči!
Vojenské lesy a statky: Brouk je na ústupu, pomáhá i satelit
Všichni návštěvníci lesů nejen v CHKO Brdy si pamatují kalamitu, kterou způsobil …
FOTOGALERIE
Ranní chaos u příbramských škol: město chystá změny a plánuje „kiss and ride“ zóny
Každé ráno se před příbramskými školami opakuje stejný scénář: kolony aut, zastavování …
DOPRAVA
Drony místo slz. 180 zachráněných srnčat — patron David Kraus podporuje sbírku
Jen v loňské sezóně zachránili dobrovolníci z organizace Pomáháme srnčatům z.s. přes …
ZVÍŘATA
V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu
Před půl sedmou večer v pondělí 23. února byla nahlášena nehoda s chodcem v Příbrami v …
AKTUALIZOVÁNO




