Vloupal se do nákladního auta pro dvě krabičky cigaret a byl vzápětí dopaden
17. dubna 2018 (10:45)
foto: c. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
Všímavý občan zadržel zloděje, který se mu vloupal do nákladního vozidla, až do příjezdu policistů
Událost se stala v sobotu 14. dubna v Příbrami. Krátce po půlnoci muž vyhlédl z okna svého obydlí a uviděl světlo ve svém autě. Poté, co vyšel ven, ho pachatel zpozoroval a začal utíkat. Oznamovatel ho však doběhl a zadržel do příjezdu policie.
Devětadvacetiletý muž se k činu doznal, ve voze zcizil dvě krabičky od cigaret a navíc na něm způsobil škodu ve výši 4,5 tisíce korun. Ve svém oboru rozhodně není žádným nováčkem, již v minulosti byl souzen a trestán za obdobnou trestnou činnost. Nyní se bude zpovídat z trestného činu krádeže, za který mu hrozí šest měsíců až tři roky pobytu za mřížemi.
Devětadvacetiletý muž se k činu doznal, ve voze zcizil dvě krabičky od cigaret a navíc na něm způsobil škodu ve výši 4,5 tisíce korun. Ve svém oboru rozhodně není žádným nováčkem, již v minulosti byl souzen a trestán za obdobnou trestnou činnost. Nyní se bude zpovídat z trestného činu krádeže, za který mu hrozí šest měsíců až tři roky pobytu za mřížemi.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
autor: mip
Další články
Zimní Srdíčkové dny zaplaví Příbram. Usměvavá srdíčka pomohou nemocným dětem
Jen týden po skončení sbírky Srdce dětem se dobrovolníci znovu vydávají do ulic. …
Sledujte s námi online zasedání zastupitelstva, na programu bude pyrotechnika nebo změna územního plánu v lokalitě Fantova louka
Ve středu 3. prosince od 16:00 hodin se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka (čp. …
ON-LINE PŘENOS
Vandalismus v Příbrami: Zničené i ukradené adventní dekorace, světelný beránek za 40 tisíc je pryč
Advent sotva začal a už se ptáme: zůstane nám vůbec něco z vánoční výzdoby do Vánoc? V …
FOTOGALERIE
Nehoda osobáku a nákladního vozu komplikují dopravu v křižovatce s Dobříšskou ulicí
V křižovatce silnic III/11417 a I/18 v Dobříšské ulici v Příbrami se stala ve středu …
Fantovu louku v Příbrami čeká změna. Zastupitelé budou ve středu řešit územní plán i stavební uzávěru
Na středečním 3. prosince zasedání zastupitelstva města Příbram se bude projednávat …
Nepříjemný budíček zažili obyvatelé Březnické ulice, zasahovali tam záchranáři a hasiči museli evakuovat
Do ulice najížděly sanity, hasičské vozy i policie, aby prověřili nahlášenou zvýšenou …
Stavba v Jiráskových sadech uzavře vjezd do ulice Gen. R. Tesaříka
Jiráskovy sady procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje i výkopové práce při …
Zamilovaný velvyslanec: víkend, který otřese ambasádou a rozesměje publikum
Když se diplomatický protokol sesype pod tíhou lásky, tajností a nečekaných návštěv, …
Advent a Vánoce na Svaté Hoře: čas světla, zpěvů a setkání
Svatá Hora vstoupila do adventu sérií rorátů, koncertů a tradičních setkání, která …




