Vloupal se do chaty a rovnou se v ní na delší dobu ubytoval
6. května 2018 (16:24)
foto: c. Monika Schindlová, DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
Drzost některých zlodějů nezná mezí. Tentokrát se jeden takový výtečník po násilném vniknutí do rekreační chaty stal na nějaký čas i jejím uživatelem
Dosud nezjištěný pachatel vnikl v období od 13. ledna do 28. dubna do rekreační chaty v katastru obce Borotice. Z objektu nic neodnesl, ale pro změnu se sem nastěhoval i s věcmi. Nanosil si sem oblečení, věci osobní hygieny, nářadí či kuchyňské vybavení. V chalupě pak po určitou dobu setrvával a nebyl ani líný si v kuchyni uvařit. V případě dopadení hrozí pachateli za porušení domovní svobody šest měsíců až tři léta pobytu ve vězení.
Jiný, zatím neznámý zloděj, způsobil škodu ve výši 60 tisíc korun, když se vloupal v době od 22. do 27. dubna do chalupy v katastru obce Krásná Hora. Odcizil zde obrazy, staré fotografie, keramické dózy, sadu porcelánového nádobí, hrnce, hmoždíř, plážovou tašku, nástěnné hodiny, CD přehrávač, kompresor, pánské boty, přilbu na kolo a tachometr. Věc šetří policisté z obvodního oddělení Milín jako přečin krádeže a porušování domovní svobody.
Jiný, zatím neznámý zloděj, způsobil škodu ve výši 60 tisíc korun, když se vloupal v době od 22. do 27. dubna do chalupy v katastru obce Krásná Hora. Odcizil zde obrazy, staré fotografie, keramické dózy, sadu porcelánového nádobí, hrnce, hmoždíř, plážovou tašku, nástěnné hodiny, CD přehrávač, kompresor, pánské boty, přilbu na kolo a tachometr. Věc šetří policisté z obvodního oddělení Milín jako přečin krádeže a porušování domovní svobody.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
DiS. tisková mluvčí PČR Příbram
autor: mip
Další články
Inverze a námraza v Brdech: zimní kouzlo, které nebere konce
Už řadu dní nebo spíše týdnů nejen v našem regionu panovalo nebo panuje inverzní …
FOTO
Aktivní záloha 13. dělostřeleckého pluku prošla nejtěžší prověrkou roku
Září bylo o odbornosti, listopad o taktice. Aktivní záloha (AZ) u 13. dělostřeleckého …
FOTOGALERIE
Vánoční besídka v azylovém domě Příbram přinesla dětem radost a naději
V úterý 16. prosince se v azylovém domě v Příbrami uskutečnila vánoční besídka plná …
Za hranice učebnic: Studenti Gymnázia Karla Čapka poznávali Turecko díky programu Erasmus+
Osm studentů a dva učitelé Gymnázia Karla Čapka v Dobříši absolvovali výměnný pobyt v …
Nemocnost v regionu stoupá, příbramská nemocnice potvrzuje zvýšený zájem o vyšetření
Jak již náš portál pribram.cz informoval v počátku týdne, nemocnost akutních …
Nový model Příbrami: budoucí Eiffelovka?
Nový výtvarný prvek v Březnické ulici vzbudil (ne)očekávanou debatu. Radnice …
Kultura
Osečanka přinese koledy i vánoční pohodu na Zahrádku Kavárny v Koleji
Zahrádka kavárny v Koleji se rozezní vánočními koledami. Zahraje a zazpívá Osečanka …
2 tuny stříbra na Březových Horách
Na Březových Horách se chystá stříbrná jízda. Druhý ročník akce 2 tuny stříbra nabídne …
Kultura
Návštěva Hornického muzea Příbram i letos překročila 100 000 lidí
Hornické muzeum Příbram dosáhlo i v tomto roce významného návštěvnického milníku. V …
Novou D4 mezi Příbramí a Pískem využilo za první rok více než pět milionů řidičů
Novou dálnici D4 mezi Příbramí a Pískem využilo za první rok provozu více než pět …




