28. 5. svátek má Vilém




Vítěz z příbramského gala večera se utká s Vémolou

22. března 2015   (16:43)
Vítěz z příbramského gala večera se utká s Vémolou
foto: KBC Příbram MMA

Na vítěze z příbramského titulového zápasu půjde první český zápasník Karlos "Terminátor" Vémola.



Již v pátek mohou fanoušci bojových sportů navštívit gala večer GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4. Gala večer MMA, který se bude konat v příbramské sportovní hale nabídne poprvé v historii Příbrami titulový zápas. Ještě nikdy se v našem městě zápas o titul v bojových sportech nekonal.

Premiéru obstarají znojemsky Rudolf Kříž, který za poslední dva roky prohrál jeden jediný zápas v Rusku proti domácímu neporaženému favoritovi na body. Proti němu bude stát třicetiletý Penz, který minulý rok vyhrál všechny své zápasy. Vítěz tohoto zápasu se stane prozatímním šampionem asociace GCF ve střední váze a vyzve Karlose Vémolu.

„Titul mít dlouho nebudou. Hned jak mě Michal Hamršmíd bude chtít na GCF, tak budu svůj titul obhajovat,“ okomentoval zápas Karlos "Terminátor" Vémola, zápasník, který žije v Anglii a je držitelem titulu i tam. Borec s neuvěřitelnou silou je tahákem pro diváky a v minulém roce zavítal i do Čech, aby zde vyhrál všechny zápasy, které tu měl.

okonce není ani vyloučeno, že by se mohl objevit jako divák i na příbramském Back in the Fight 4. „Jsem v Anglii a do Příbrami jsem jet neplánoval, ale když vidím, kdo tam všechno bude, včetně Jirky Procházky, tak to vypadá hodně zajímavě. Ještě se nad tím zamyslím,“ uzavřel "Terminátor".

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: KBC Příbram MMA
autor: KBC Příbram








Další články

Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady Již 14. ročník oblíbeného pochodu Kozárovická 20 se uskuteční už tuto sobotu 30. … TIP NA VÝLET Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin zdražil, nafta mírně zlevnila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin zdražil, nafta mírně zlevnila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,90 Kč do 44,10 Kč … DOPRAVA Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Velký sportovní úspěch slaví Oxygen Příbram. Kadetský a juniorský tým závodního step … SPORT Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Jednotka SDH Příbram – Březové Hory má od tohoto týdne k dispozici novou moderní … ZAJÍMAVOSTI Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram se chystá tvrdě zakročit proti černým skládkám, které se v posledních měsících … AKTUÁLNĚ Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Co kdyby stáří nebylo o zpomalování, ale o nové energii, pohybu a setkávání? Právě na … ZAJÍMAVOSTI Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Koncert je určen všem bez rozdílu a není na něj třeba žádná vstupenka. Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Případ jízdy závodního monopostu v barvách Ferrari po dálnici D4, který v uplynulých … AKTUÁLNĚ Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Nejen Česká republika, ale především západní Evropa zažívá mimořádnou a v mnoha … AKTUÁLNĚ
Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Na mistrovství České republiky v kickboxu v Lovosicích uspěli dva zástupci … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz