23. 10. svátek má Teodor
Víno a gastronomické lahůdky o víkendu neochutnáte. Akce se přesouvá na jaro

9. října 2020   (06:15)
Víno a gastronomické lahůdky o víkendu neochutnáte. Akce se přesouvá na jaro
foto: pribram.cz

Trh vín a delikates, který se měl konat v sobotu 10. října v Příbrami, je zrušen.


V sobotu 10. října se na příbramském náměstí T. G. Masaryka měla uskutečnit gastronomická událost Trh vín a delikates (původní název akce zněl Vinný košt). Organizátor se ale vzhledem k aktuální situaci rozhodl její konání zrušit a jedná o přesunutí na jaro příštího roku. „Pan Prymula chce přijít s dalšími restrikcemi a my nemáme jistotu, že by se nedotýkala také trhu. Moc nás to mrzí, do Příbrami jsme se těšili, ale za těchto okolností nelze pořádat téměř nic,“ uvedl pořadatel Vinný košt na Facebooku.
 

V tomto týdnu se na sociální síti uskutečnila také minianketa, zda by lidé Trh vín a delikates svou návštěvou podpořili, či jim přijde vhodnější přesunout termín na jaro 2021. „Akce by nyní proběhla bohužel bez hudebního programu, pouze jako trh v komornějším duchu,“ upozornil organizátor na případně změny. Přestože se 38 účastníků ankety kladně vyjádřilo k druhé variantě s jarním termínem, valná většina 147 respondentů zůstala podzimnímu uskutečnění nakloněna.
 
Vše je teď ale jinak a třetí ročník festivalu vín se přes veškerou snahu Vinného koštu (neuskutečnil se ani letošní první, jarní termín) tento rok v Příbrami konat nebude. Malá česká a moravská vinařství nám představí svou produkci až za půl roku. Do té doby dozrají další vinné vzorky čekající na ochutnání a doufejme, že i čas příznivější ke společným setkáváním nad sklenkou dobrého vína.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Místostarosta o bydlení na Fantově louce: Bez dohody se nikam nepohneme Dle územního plánu je území zastavitelné bytovými a rodinnými domy. Je to klidná … Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Prodejci sledují zájem o kompletní sortiment na Halloween, v nabídce nechybí dýňové pivní speciály nebo zmrzlina s dýňovou příchutí Loni kvůli pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením nebyla příliš vysoká poptávka … ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech ČEZ Distribuce zrušila kalamitní stav v šesti středočeských okresech Bez elektřiny je v tuto chvíli přibližně 800 domácností a dalších odběrných … Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Kvalita vody v Novém rybníce byla letos dobrá, problémem byl parazit Koupání v přírodním koupališti Nový rybník se letos téměř celé léto nedoporučovalo, na … Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Město Příbram převzalo záštitu nad dárcovstvím krve, dárce začne odměňovat Příbram poskytne dárcům krve volné vstupenky na akce pořádané městem a jeho … Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Palubní kamera zachytila vjezd auta na dálnici do protisměru Řidiče se nepodařilo nalézt. V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh V příbramské nemocnici hospitalizovali další očkované pacienty proti covidu, jeden z nich má těžký průběh O otevření samostatného covidového oddělení a dalších opatřeních se rozhodne v … Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Bez elektřiny po silném větru bylo dnes ráno ve středních Čechách přes sedm tisíc odběratelů Společnost ČEZ ve čtvrtek večer kvůli poruchám způsobeným větrem vyhlásila kalamitní … Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko Bohaté a krásné. V příbramské knihovně poznáte Norsko O severské zemi v úterý 26. října povypráví fotograf a cestovatel Václav …
Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Příbram osadí po městě 300 stojanů na kola s jednotným designem Náklady na pořízení a instalaci jsou 1,9 milionu korun. Do budoucna by stojanů v …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz