Víkendové hudební akce nabídnou kytarovky i party ve stylu „devadesátek“
19. listopadu 2021 (06:31)
foto: ilustrační, Pixabay
Koncerty pořádají kluby Junior a Pojistka, hrát se bude také v Estrádním sále a Domě Natura.
V pátek 19. listopadu se na příbramských pódiích rozezní country a blues. Dům Natura uvede od 17.00 Recitál Jiřího Dědečka aneb Blues pro slušný lidi. „Znovu zahajujeme kulturní program, tentokráte koncertem českého básníka, písničkáře a předsedy Českého centra Mezinárodního PEN klubu,“ zve Dům Natura k poslechu textů a vyprávění Jiřího Dědečka.
Do stylu country se díky dobříšským Klikařům zaposloucháte v klubu Junior. Ostych nemusíte mít ani v případě, pokud si spolu s kapelou budete chtít zazpívat některou z písní od kapel Greenhorns, KTO, White Stars, Druhá tráva, bratrů Nedvědů nebo Michala Tučného. „Skupina se opírá o perfektní sólová vystoupení Jiřího Klikara na dvanáctistrunnou kytaru, neméně zdatně mu sekunduje na šestistrunnou kytaru Stanislav Hamerník. Celé to jistí Miroslav Chmelař, který hraje tu na kontrabas, tu na baskytaru,“ seznamuje se členy uskupení facebookový komentář k události, jejíž začátek je plánován na 20.00. Na hudebně zábavnou show zve Divadlo A. Dvořáka. Estrádní sál zaplní v pátek od 18.00 folklór v podání slovenských Kollárovců, kteří svůj repertoár představují na aktuálním turné po českých městech.
Večer 20. listopadu se bude v Junior klubu vzpomínat. Index party ve stylu 90. let připomene legendární klub všem, kdo v podzemí Zámečku kdysi tančili a vychutnávali si jeho atmosféru. Otevřeno je od 20.00. Kombinaci hudby a humoru nabídne v sobotu od 19.00 klub Pojistka, kde s kytarou vystoupí Vojtaano – herec, stand-up komik a také hudebník Votěch Záveský. Fanoušci příbramských Origami se mohou těšit i na akustickou produkci frontmana kapely Jakuba Ročňáka.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Virtuální běhy zvou do Brd. Vyrazit můžete kdykoliv a vlastním tempem
Milovníci běhu i turistiky mohou objevovat krásy Brd novým způsobem. Regionální …
SPORT
Dobříš schválila stavbu nové budovy pro policii, demolice původní budovy rozdělila veřejnost
Na místě bývalé policejní stanice v ulici 28. října v Dobříši se po měsících čekání …
DOBŘÍŠ
Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd
Léto se přehouplo do své druhé poloviny a právě nyní turisté obdivují nevšední krásu …
AKTUÁLNĚ
TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel
Nedělní ráno přineslo na Příbramsko tragickou zprávu z pozemních komunikací. Na …
AKTUÁLNĚ
Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století
Příbramsko má v archivech desítky autentických záznamů o počasí, neúrodách a …
HISTORIE
Zůstala. Nevzdala to. Bojovala jednou rukou. Lucie Pudilová po operaci o bolesti i návratu
Zápas na Štvanici jí vzal palec, ale ne chuť bojovat. Lucie Pudilová po operaci poprvé …
ROZHOVOR
Příbram poprvé zažila duhový pochod. Starosta: „Duhu mám rád, ale tu na obloze.“
Centrem Příbrami dnes prošel první Duhový pochod hrdosti. Akce s názvem Příbram Pride …
FOTOGALERIE
Rožmitál ožívá odkazem Jakuba Jana Ryby: Jedenáct nových laviček provede návštěvníky jeho příběhem
Odkaz Jakuba Jana Ryby bude v Rožmitále pod Třemšínem připomínat jedenáct nových …
ZAJÍMAVOSTI
Vláda chce na boj proti suchu čtyři miliardy korun, speciální zákon a výstavbu nových vodních děl
Na boj proti suchu včetně nových přehrad chce vláda vynaložit čtyři miliardy korun. Na …
AKTUÁLNĚ
Přijde konečně očekávaný déšť? Česko čeká zlom počasí a výrazné ochlazení
Vysoké teploty ještě nekončí. Nad východní Evropou se drží tlaková výše a do Česka …
AKTUÁLNĚ




