15. 10. svátek má Tereza

Víkend přinese sportovní klání i další zajímavé akce

20. září 2019   (20:01)
Víkend přinese sportovní klání i další zajímavé akce

Tradiční burza nerostů, která se měla o víkendu konat, byla zrušena.


Tak tu máme zase víkend a spolu s ním přehled toho, kam se můžete vydat, aby byl pro vás co nejpříjemnější. Až opadnou ranní nízké teploty, vyrazte v sobotu na farmářské trhy na Hořejší Oboru. Opět zde koupíte mnoho chutných regionálních výrobků.

S pořádnou svačinou, třeba i z farmářských trhů, se můžete vydat na pochod Za Fabiánem do Brd. Všechny trasy začínají v 10 hodin na parkovišti v Orlově pod lesem.

Ve 14 hodin u Knihovny Jana Drdy začíná komentovaná vycházka s Michalem Profantem o asanaci našeho města. Rovnou odtamtud můžete navštívit Nový rybník, kde se uskuteční hudební odpoledne se žáky ZUŠ, program začíná v 16:30.

V sobotu i v neděli bude od 14 do 16 hodin možnost zajít na veřejné bruslení. Pokud tam budete, můžete v sobotu od 17 hodin povzbudit příbramské hokejisty v souboji s Kolínem. Vaši podporu určitě ocení i fotbalisté, kteří se utkají na domácím stadionu od 16:30 s Karvinou.

Pokud patříte mezi starší generaci, mrkněte v sobotu po obědě na náměstí 17. listopadu, kde se uskuteční Svátek seniorů. Čeká na vás prezentace příbramské nemocnice, Seniorpointu, Centra sociálních a zdravotních služeb. Při kávě zdarma vám zahraje Venkovanka a zazpívá Jitka Zelenková.

V neděli na železniční zastávce v Sedlčanech bude probíhat oslava k výročí 125 let trati do Olbramovic. Svézt se při tom budete moci i parní lokomotivou.

A co dává příbramské kino? V sobotu Angry Birds ve filmu 2 a Román pro pokročilé, v neděli pak Toy Story 4: Příběh hraček a Skleněný pokoj.

Tak kde se s vámi naši redaktoři potkají?

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: kapDalší články

Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49) Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Kaštanovník se dožívá i několika set let a dorůstá do velikosti až 30 metrů. 15. října 2019   (11:50) Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Nepřehlédněte Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nepřehlédněte Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz