14. 7. svátek má Karolína




Víkend plný kultury v Rožmitále: komedie a animovaný film

10. října 2025   (14:20)
Víkend plný kultury v Rožmitále: komedie a animovaný film
foto: Ilustrační Foto / Vytvořeno pomocí AI

Připravte se na víkend plný kulturních zážitků v Rožmitále. Od francouzské divadelní komedie, která pobaví a rozesměje, až po dobrodružství animované pavoučí rodiny.


V pátek 10. října od 19:00 se v Společenském centru Rožmitál uskuteční neobyčejná francouzská komedie Půldruhé hodiny zpoždění. Ochotnický divadelní spolek Divadlo nás baví ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Rožmitál pod Třemšínem divákům nabídne humorný a dojemný příběh manželů, kteří si po letech života konečně řeknou to, co si dosud neřekli a to právě při odchodu na návštěvu. Jak jejich vztah obstojí v konfrontaci s pravdou? Vstupné činí 160 Kč, předprodej zajišťuje Městské kulturní středisko. Představení slibuje skvělý večer plný smíchu, jemného napětí a situací, ve kterých se mnozí mohou sami poznat.

V sobotu 11. října od 15:00 promítne Kino Rožmitál pod Třemšínem česko-slovenský animovaný film Websterovi: Příběhy na pavoučím vlákně. Malí i velcí diváci se mohou těšit na nová dobrodružství oblíbené pavoučí rodiny, která řeší nečekané situace a zvraty. Film nabízí humor, napětí i laskavé poselství o odvaze a rodinných hodnotách. Vstupné je 140 Kč, takže je ideální volbou pro rodinné odpoledne.

Tento víkendový program nabízí pestrou paletu zážitků od smíchu u divadelní komedie po dobrodružství u animovaného filmu. Stačí vybrat, co vám více vyhovuje, nebo si naplánovat oba dny a užít si tak víkend naplno.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová








Další články

Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 … AKTUÁLNĚ Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět … AKTUÁLNĚ Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým … Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami, které v úterý 14. července zasáhnou … AKTUALIZOVÁNO Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí Orlická přehrada se dostala výrazně pod dlouhodobý normál. Hladina je aktuálně osm … FOTOGALERIE Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Milovníci Brd mají jedinečnou příležitost poznat už zítra krajinu očima odborníků. … PŘÍRODA Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Plzeňská Olympia hostila o víkendu 11.a 12. července 2026 další ročník extrémního … SPORT Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Galerie Gaudii gratia v Oblastní nemocnici Příbram nabídne od července do konce září … Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Digitální návštěvnická karta propojující turistické oblasti Berounsko a Brdy a … NEPŘEHLÉDNĚTE
Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Počasí v Česku vstupuje do výrazně teplejší fáze. Nový týden přinese nadprůměrné letní … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz