14. 8. svátek má Alan




Víkend bude tentokrát bez velkých akcí, ale nudit se nebudete

21. června 2019   (18:15)
Víkend bude tentokrát bez velkých akcí, ale nudit se nebudete

Přichází víkend a my jsme tu pro vás opět s dalšími tipy, jak ho prožít co nejlépe.



I když na tento víkend nejsou naplánované žádné velké akce, rozhodně se nedá říct, že by se v Příbrami nic nedělo. Kromě několika výstav v Galerii Františka Drtikola se bude konat také jeden hudební festival a začne Příbramské kulturní léto.

Hned v sobotu ráno můžete vyrazit na komentovaný cyklo-výlet. Tématem je vojenská historie Brd. Sraz je na nádraží v Hořovicích. Čeká vás 49 kilometrů a konec kolem čtvrté hodiny odpolední. Jestli dáváte přednost přírodě jako takové, od 10 hodin se v lesoparku Litavka koná Mezinárodní den životního prostředí. Připraveno bude spousta her a zajímavých informací o přírodě. Akce se koná do 14 hodin. Z naší pozvánky také jistě víte, že obec Tušovice čeká v sobotu velká sláva. Kromě hasičských závodů to bude sjezd rodáků, večerní zábava a otevírání naučné stezky. Program se koná prakticky po celý den.

Během celého víkendu pak bude na Novém rybníku probíhat country festival pojmenovaný Muzika Příbram. Vstupné na něj je zdarma. Ještě v sobotu do 16 hodin promítá kino film Tajný život mazlíčků 2 ve 3D, od 19 hodin pak film Rocketman. Od 19 hodin se na velké scéně divadla odehraje také Den divadla Gymnázia pod Svatou Horou.

Tím se už dostáváme na neděli. Od 16 hodin opět půjde film Tajný život mazlíčků 2, tentokrát bez 3D brýlí. Od 17 hodin pak můžete na velké scéně zhlédnout Baletní střípky v podání taneční školy Ivany Bouší. Příbramské kulturní léto bude zahájeno na Novém rybníku, přesně tam, kde skončí festival Muzika Příbram. Největší hvězdou bude soubor Spiritual Kvintet, který zahraje od 18 hodin.

Máte i vy nějaký tip, jak nejlépe trávit tento víkend?

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: red








Další články

Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Hladina Orlíku padá o metr týdně. U Zvíkova už kvete voda — fotogalerie z místa Orlická přehrada zažívá největší pokles hladiny za poslední desítky let. V nádrži … FOTOGALERIE Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za … ZDRAVOTNICTVÍ Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem … Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová … TIP NA VÝLET Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a … SPORT Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let Česko dál vysychá. Letošní rok je zatím z hlediska srážek nejsušší od roku 1961 a … AKTUÁLNĚ SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování Uskupení SPOJENCI Příbram podalo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. … VOLBY 2026 Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví připadá na 13. srpna a připomíná desetinu lidí, kteří svět … ZAJÍMAVOSTI Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Umožnit těžce nemocným a umírajícím splnit mnohdy jedno z jejich posledních přání. To … AKTUÁLNĚ
Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně ve Středočeském kraji končí, výnosy meziročně klesly v důsledku sucha až o desítky … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz