17. 2. svátek má Miloslava




Video: Po dálnici D4 se procházel muž, policisté ho včas zajistili

Nepřehlédněte
11. března 2024   (19:20)
foto, video: Michal Němec/se souhlasem

Incident se odehrál na 28,5. kilometru dálnice D4 mezi Dobříší a Příbramí před 18. hodinou.


Jako smyslů zbavený se zachoval muž, který dnes vpodvečer chodil po dálnici D4. Policisté během jeho adrenalinového zážitku přijali mnoho telefonátů od nechápajících řidičů. Nejen, že ohrožoval sám sebe, ale svým bezohledným chováním mohl zapříčinit nehodu, která by mohla mít fatální následky. Informace pribram.cz potvrdila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Incident se odehrál na 28,5. kilometru dálnice D4 mezi Dobříší a Příbramí před 18. hodinou. „Přijali jsme přibližně čtrnáct oznámení od řidičů jedoucích po dálnici v tomto úseku. Na místo vyjela hlídka, která muže narozeného v roce 1982 zajistila,“ řekla mluvčí s tím, že mu na místě byla uložena pokuta.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Sněhové přeháňky v noci na úterý znovu výrazně zatížily už tak oslabené lesní porosty … FOTOGALERIE Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Ministerstvo zdravotnictví ČR označilo jako nebezpečné dvě barvy na vlasy značky … Nepřehlédněte Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky V úterý 17. února v půl třetí odpoledne zasahovali hasiči, záchranáři a policie u … Doprava Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počet lidí s akutním respiračním onemocněním včetně chřipky ve Středočeském kraji v … Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Abychom zachovali krajinu pro budoucí generace, je nutné o ni řádně pečovat. A to se … „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami Příbramsko včetně zbytku republiky znovu zasáhla lavina podvodů, které ničí důvěru … Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků V pátek 13. února se na zimním stadionu v Příbram uskutečnilo historicky první Školní … Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Únor v Lázu bude letos opět plný hudby, barevných masek a veselí. Tradiční Masopust se … Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Po loňském jubilejním X. ročníku, který už poprvé kompletně převzalo do organizace … FOTOGALERIE
Soud v USA řeší Instagram a YouTube. Týká se to i dětí z Příbrami? Soud v USA řeší Instagram a YouTube. Týká se to i dětí z Příbrami? Americký soud se zabývá kauzou, která může mít dopad daleko za hranicemi Spojených … Zajímavosti
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz