30. 7. svátek má Bořivoj




Video: Opilý muž se zákazem řízení kličkoval po dálnici D4

NEJČTENĚJŠÍ
7. března 2024   (15:24)
foto, video: Policie ČR

Nadýchal hodnotu převyšující 2,5 promile alkoholu.


Neobvyklý styl jízdy řidiče jedoucího po D4 se nezdál včera vpodvečer hned několika projíždějícím řidičům. Ti ihned volali na tísňovou linku 158, kde předali operačnímu středisku informace, kam kličkující vozidlo směřuje a jak vypadá. Policisté vyrazili na místo a po pár minutách dotčené vozidlo našli. Následně podezřelého řidiče hlídka zastavila, zkontrolovala v policejních evidencích a provedla dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která byla pozitivní. Informace v tiskové zprávě zaslala pribram.cz jejich mluvčí Hana Rubášová.

„Dechová zkouška vyšla pozitivní, a to s hodnotami 2,57 promile alkoholu a 2,48 promile alkoholu. To ale nebyl jediný prohřešek řidiče, v evidencích policisté zjistili, že má platnou blokaci řidičského oprávnění a v centrální evidenci přeplatků a nedoplatků neuhrazenou částku 11 700 korun,“ uvedla mluvčí.
Policisté muži zakázali další jízdu a byl převezen na služebnu k podání vysvětlení. „Řidič je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Policie ČR
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Pára na rožmitálské železnici nabídne historický vlak, drezínu i historický autobus Robur. Na nádraží bude celodenní program Pára na rožmitálské železnici nabídne historický vlak, drezínu i historický autobus Robur. Na nádraží bude celodenní program Milovníci železnice, historie i rodiny s dětmi si přijdou na své v sobotu 1. srpna, … TIP NA VÝLET Lboy míří do Příbrami. Klub Peklo se po prázdninách znovu otevře koncertem mladého rappera Lboy míří do Příbrami. Klub Peklo se po prázdninách znovu otevře koncertem mladého rappera Příbramský klub Peklo se po prázdninové pauze znovu otevírá a hned startuje silným … KULTURA Pozor na instantní nudle! Inspekce varuje před salmonelou Pozor na instantní nudle! Inspekce varuje před salmonelou Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vydala naléhavé varování před … AKTUÁLNĚ Podpora až 38.500 korun. V Příbrami je práce dost — je čas pravidla změnit? Podpora až 38.500 korun. V Příbrami je práce dost — je čas pravidla změnit? Podpora v nezaměstnanosti může v prvních měsících dosáhnout až 38 500 korun. V době, … ANKETA Proteinová horečka pokračuje. Proč jsou bílkoviny dnes téměř v každém výrobku? Proteinová horečka pokračuje. Proč jsou bílkoviny dnes téměř v každém výrobku? Ještě před několika lety byly proteinové výrobky spojovány hlavně s kulturisty a … ZAJÍMAVOSTI Paratriatlonista Tománek se vrací na Havaj. V Lucembursku si suverénně vybojoval účast na mistrovství světa Paratriatlonista Tománek se vrací na Havaj. V Lucembursku si suverénně vybojoval účast na mistrovství světa Paratriatlonista Jan Tománek si zajistil účast na letošním mistrovství světa na … SPORT Pozor na vedra. Veterináři varují před přehřátím zvířat i cestováním v horku Pozor na vedra. Veterináři varují před přehřátím zvířat i cestováním v horku Tropické teploty, které překračují 30 stupňů Celsia, představují velkou zátěž nejen … AKTUÁLNĚ Vojenské lesy posilují ochranu Brd před požáry. Nasazují nové hasicí prostředky Vojenské lesy posilují ochranu Brd před požáry. Nasazují nové hasicí prostředky Vojenské lesy a statky ČR (VLS) posilují ochranu lesů před požáry. V reakci na stále … AKTUÁLNĚ Vedra udeří naplno. V pátek může v Česku padnout hranice 40 stupňů Vedra udeří naplno. V pátek může v Česku padnout hranice 40 stupňů Českou republiku čeká další vlna mimořádných veder. Meteorologové vydali výstrahu před … AKTUÁLNĚ
Drakovna se mění. Jolie Café et Pain otevře v říjnu a přinese vlastní pekárnu i celodenní menu Drakovna se mění. Jolie Café et Pain otevře v říjnu a přinese vlastní pekárnu i celodenní menu V přízemí Drakovny vzniká nový podnik Jolie Café et Pain. Prostory, kde na počátku 20. … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz