27. 3. svátek má Dita




Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu

VIDEO
31. března 2019   (19:21)

Čtyřsetmetrová restaurace, čtyřicet pokojů, recepce, výtah a další. To vše nabídne zrekonstruovaný hotel v centru Příbrami


Nově rekonstruovaný hotel v centru Příbrami dostává svou finální podobu. Po vybudování příjezdové cesty od vlakového nádraží jsou z větší části hotové i apartmány v nově postavené budově, tak i pokoje v hotelu samotném.

K hlavní hotelové restauraci se momentálně buduje i terasa, kde bude možné nabídnout hostům příjemné posezení. Nebude chybět ani koutek s grilem, kde bude šéfkuchař připravovat své speciality. Pro komfort ubytovaných zákazníků došlo k vybudování rozlehlého parkoviště. Vstup do hotelu zůstane zachován. V pravé části bude umístněna recepce, Lobby bar a vstup do restaurace, v levé výtah, který je také z větší části dokončen.

"Každý z pokojů bude mít vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout. Apartmány budou vícepokojové. Nebráním se ani dlouhodobým pronájmům," řekl majitel budovy Jurij Kostjak.

Výstavba začala v roce 2017. Oproti původním plánům došlo k vybudování více pokojů. "Snažíme se dokončit tento projekt v letošním roce," doplnil Kostjak.
Nově rekonstruovaný hotel v centru Příbrami …


Fotogalerie

Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (1) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (2) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (3) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (4) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (5) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (6) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (7) Video: Hotel U města Příbrami získává finální podobu (8)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top, jap








Další články

Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti … V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci … AKTUALIZOVÁNO Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři letos vypustí do svých revírů tisíce úhořů říčních. Cílem je obnova … PŘÍRODA Falešný web láká na levné dálniční známky Falešný web láká na levné dálniční známky Policisté varují obyvatele před podvodnými nabídkami při nákupu dálničních známek přes … KRIMI Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším … ZAJÍMAVOSTI Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude pravděpodobně od konce dubna … AKTUÁLNĚ Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 42,50 … AKTUÁLNĚ Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí? Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí? V Žežické má vyrůst 144 nových bytů a jde o jeden z největších bytových projektů, … POLITIKA
Starosta omluven, jednání vedl místostarosta Karpíšek. Kdo čekal ostré střety, ten se nedočkal — přesto jeden bod dokázal zastupitele rychle vrátit na zem Starosta omluven, jednání vedl místostarosta Karpíšek. Kdo čekal ostré střety, ten se nedočkal — přesto jeden bod dokázal zastupitele rychle vrátit na zem Čtyřicáté zasedání Zastupitelstva města Příbrami proběhlo ve středu 25. března 2026. … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz