21. 1. svátek má Běla

VEŘEJNÁ SBÍRKA PRO RODINU V NOUZI

12. dubna 2017   (18:16)
VEŘEJNÁ SBÍRKA PRO RODINU V NOUZI

Pomoci můžete i vy!


Mnozí z vás jistě zaregistrovali případ rodiny z Příbrami, která minulý týden kvůli požáru rodinného domu přišla o střechu nad hlavou. Město Příbram poskytne rodině náhradní ubytování v jednom ze svých sociálních bytů. Do té doby budou bydlet u své sousedky, která neváhala ani chvilku a rodinu vzala k sobě.

Materiální pomoc organizují dobrovolníci ve spolupráci se zakladatelkou skupiny Radost  Příbramáčkům na  Facebooku Janou Puklovou. Sbírka byla spuštěna před necelými 48 hodinami a již se podařilo sehnat téměř kompletní vybavení bytu, velké množství oblečení, hraček, hygienických potřeb, potravin a jiných věcí nutných pro zajištění každodenního života rodiny.

Co se týká finanční podpory, skupina Radost Příbramáčkům nemá žádnou právní formu, proto není možné, aby takovou sbírku organizovala. Navázaly jsme proto spolupráci s panem Tomášem Pečenkou, majitelem zpravodajského portálu pribram.cz, který nabídl možnost založení transparentního účtu i dlouhodobé spolupráce. Nabídku jsme s vděkem přijaly! Pan Pečenka založil transparentní účet č. 3027346013/0800, kam je možné již v tuto chvíli zasílat finanční pomoc pro rodinu a to až do 12. července.

Účet je již založený, ale samotné nahlédnutí jednotlivých vkladů bude do deseti dnů, to je totiž doba požadovaná bankou k jeho zviditelnění. Vybraná částka pak bude za účasti notáře předána rodině.

Za rodinu srdečně děkujeme všem dárcům a lidem, kteří je podporují!
Pomoci jednoho každého z vás si velice vážíme!
zakladatelky skupiny RADOST PŘÍBRAMÁČKŮM

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: red

autor: redDalší články

Tma, zakalená a ledová voda. Potápěči se na Orlíku vydávají do padesátimetrové hloubky, aby lidem našli jejich rodné domy Tma, zakalená a ledová voda. Potápěči se na Orlíku vydávají do padesátimetrové hloubky, aby lidem našli jejich rodné domy „Vylovil jsem jedné starší paní cihlu z jejího domku na Radavě. Podařilo se mi ho nafilmovat. Když jsem jí video věnoval, plakala štěstím, že mohla ještě jednou v životě vidět svůj rodný dům,“ říká potápěč Jiří Soukup 21. ledna 2020   (13:55) Jan Konvalinka: Podstatné je, aby se s bazénem konečně začalo něco dělat, než ho budeme muset pro havarijní stav zavřít Jan Konvalinka: Podstatné je, aby se s bazénem konečně začalo něco dělat, než ho budeme muset pro havarijní stav zavřít Starosta města Příbrami reaguje na pondělní jednání zastupitelstva, kdy jedním z témat byla přestavba akvaparku 21. ledna 2020   (11:18) Příbram v únoru vyhlásí soutěž na rekonstrukci akvaparku Příbram v únoru vyhlásí soutěž na rekonstrukci akvaparku Stěžejní informací, která ze soutěže vyplyne, bude cena. 21. ledna 2020   (08:43) Starostka Dobříše rezignovala na svou funkci Starostka Dobříše rezignovala na svou funkci Dobříšští zastupitelé si zvolí nového starostu na svém příštím zasedání dne 27. ledna 2020 21. ledna 2020   (06:25) Příbram plánuje úpravy náměstí J. A. Alise na Březových Horách Příbram plánuje úpravy náměstí J. A. Alise na Březových Horách Vyhlášení architektonické soutěže navrhli místní lidé, radnici se nápad zamlouvá 20. ledna 2020   (19:15) Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Klidný a rychlý průběh může narušit diskuze o rekonstrukci akvaparku, která oficiálně zatím není na programu. 20. ledna 2020   (15:48) Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Nechtěl uposlechnout výzvy policie 20. ledna 2020   (14:02) V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na  -8 °C V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na -8 °C V noci na úterý se vytvoří četné mrznoucí mlhy. Během úterního dne se mohou přechodně rozpustit a v noci na středu znovu vytvořit. 20. ledna 2020   (12:08) Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji S klesajícími teplotami přibývá bezdomovců v místech, kde to ostatním lidem není příjemné. Navíc se do Příbrami vrátilo několik lidí bez domova, kteří byli mezi svátky propuštěni z psychiatrických léčeben. Teď jsou na ulici. 20. ledna 2020   (09:30) Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Vybudování parkourového hřiště nic nebrání. Volejbalové hřiště komplikuje ochranné pásmo Příbramského potoka 20. ledna 2020   (06:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz