28. 5. svátek má Vilém




Velikonoce v divadle: přijďte zažít Velikonoce s pohádkou

FOTO
11. dubna 2025   (18:00)
Dalších 5 fotografií v galeriiVelikonoce v divadle: přijďte zažít Velikonoce s pohádkou
foto: Ilustrační foto. / archiv divadla / se souhlasem

Celodenní program s Velikonočním dobrodružstvím si v příbramském divadle, kině a tvůrčích dílničkách děti užijí v neděli 13. dubna.


Přijďte si letošní Velikonoce užít s dětmi do divadla, kde na vás opět čeká pestrý kulturní a zábavní program. V neděli na děti čekají pohádky na Velké scéně Divadla A. Dvořáka, v kině a přednáškovém sále. Nebude chybět ani tvoření a malování na obličej v Estrádním sále kulturního domu. Pro tuto akci platí jednotné vstupné 150 korun na celodenní program od 10 do 17 hodin.

Děti se seznámí s velikonočními tradicemi, oblíbení zajíci je obdarují drobnými dárky a sladkůstkami. Během dne se děti můžou setkat s beruškou, včelkami, slepicí, kuřátky, ovečkou či jarními vílami. Domů si pak odnesou vlastnoručně dělané dekorace a na památku se mohou vyfotit v tradičním velikonočně laděném fotokoutku.

Velikonoce v divadle patří již ke stálým akcím pro celou rodinu, organizovaným příbramským divadlem, proto nezapomeňte na další akce, kterými jsou například Vánoce v divadle nebo Divadlo patří dětem, která se koná 25. května jako oslava Dětského dne.
Program:
Pohádka na Velké scéně divadla (Liduščino divadlo) - Jak skřítek o Velikonocích zachránil barvičky / 11:00 a 15:00 hodin / 60 min.

Loutková pohádka v přednáškovém sále (Divadlo Úsměv) - Velikonoční vajíčko / 10:30 a 13:30 hodin / 40 min.

Maňásková pohádka v přednáškovém sále (Divadlo Úsměv) - Jak koťátko zapomnělo mňoukat / 12:00 a 15:00 hodin / 40 min.

Kino Pyšná princezna / 10:30 a 14:30 hodin / 84 min.

Kino Ozi: Hlas pralesa / 12:30 a 16:30 hodin / 86 min.

Fotogalerie

Velikonoce v divadle mají tradici. (1) Velikonoce v divadle mají tradici. (2) Velikonoce v divadle mají tradici. (3) Velikonoce v divadle mají tradici. (4) Velikonoce v divadle mají tradici. (5)

foto: archiv divadla / se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová








Další články

První týdny otcovství mění mužům mozek. Vědci popsali, co se děje v hlavách čerstvých tátů První týdny otcovství mění mužům mozek. Vědci popsali, co se děje v hlavách čerstvých tátů Vědci dlouho věděli, že mateřství zásadně mění ženský mozek. Ale co otcové? Nová … LIFESTYLE Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady Kozárovická 20 láká na nové trasy i krásy a přírodu kolem Orlické přehrady Již 14. ročník oblíbeného pochodu Kozárovická 20 se uskuteční už tuto sobotu 30. … TIP NA VÝLET Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin zdražil, nafta mírně zlevnila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin zdražil, nafta mírně zlevnila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,90 Kč do 44,10 Kč … DOPRAVA Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Z Příbrami až na evropský šampionát. Mladé stepařky z Oxygenu chtějí v Belgii zazářit Velký sportovní úspěch slaví Oxygen Příbram. Kadetský a juniorský tým závodního step … SPORT Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Hasiči z Březových Hor mají moderní cisternu za téměř 12 milionů Jednotka SDH Příbram – Březové Hory má od tohoto týdne k dispozici novou moderní … ZAJÍMAVOSTI Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram jde po černých skládkách. Kamery odhalí viníky, pokuty budou bolet Příbram se chystá tvrdě zakročit proti černým skládkám, které se v posledních měsících … AKTUÁLNĚ Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Co kdyby stáří nebylo o zpomalování, ale o nové energii, pohybu a setkávání? Právě na … ZAJÍMAVOSTI Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Koncert je určen všem bez rozdílu a není na něj třeba žádná vstupenka. Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Případ jízdy závodního monopostu v barvách Ferrari po dálnici D4, který v uplynulých … AKTUÁLNĚ
Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Nejen Česká republika, ale především západní Evropa zažívá mimořádnou a v mnoha … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz