6. 8. svátek má Oldřiška




Velikonoce v divadle: Filmy, loutkové pohádky i setkání se zajíci

30. března 2025   (14:33)
Velikonoce v divadle: Filmy, loutkové pohádky i setkání se zajíci
foto: pribram.cz / Magdalena Rezková

Celodenní program s pohádkami v příbramském divadle, kině a tvůrčími dílnami si děti užijí v neděli 13. dubna.


Letošní Velikonoce v divadle přinesou malým návštěvníkům opět pestrý kulturní a zábavní program. V neděli 13. dubna je čekají pohádky na Velké scéně Divadla A. Dvořáka Příbram, v kině a přednáškovém sále i tvoření v Estrádním sále kulturního domu. Jednotné vstupné 150 korun platí na celodenní program od 10.00 do 17.00.

Děti se seznámí s velikonočními tradice, oblíbení zajíci je obdarují drobnými dárky. Během dne se setkají i s beruškou, včelkami, slepicí s kuřátky, ovečkou či jarními vílami. Domů si pak odnesou vlastnoručně vyrobené velikonoční dekorace a na památku se mohou vyfotit ve velikonočně laděném fotokoutku.
Velikonoce v divadle patří již k tradičním akcím pro celé rodiny, organizovaným příbramským divadlem. Dalšími jsou Vánoce v divadle nebo Divadlo patří dětem, která je oslavou Dne dětí. Den plný pouťových atrakcí a doprovodného programu divadlo pořádá 25. května.
Velikonoce v divadle 2025
Divadelní pohádky
11.00 a 15.00 – Liduščino divadlo: Jak skřítek o Velikonocích zachránil barvičky
pohádka na Velké scéně Divadla A. Dvořáka Příbram
10.30 a 13.30 – Divadlo Úsměv: Velikonoční vajíčko
loutková pohádka v přednáškovém sále
12.00 a 15.00 – Divadlo Úsměv: Jak koťátko zapomnělo mňoukat
maňásková pohádka v přednáškovém sále

Kino
10.30 a 14.30 – Pyšná princezna
12.30 a 16.30 – Ozi: Hlas pralesa



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Další články

8. srpna je Mezinárodní den koček. Ukažte nám tu svou! 8. srpna je Mezinárodní den koček. Ukažte nám tu svou! Mezinárodní den koček připadá na 8. srpna, a protože kočky patří k nejoblíbenějším … ZVÍŘATA Setkali jsme se na Hornických slavnostech a byla to zábava Setkali jsme se na Hornických slavnostech a byla to zábava Jako váš spolehlivý dodavatel tepla rádi navštěvujeme místa, kde se scházejí rodiny, … PR Spider‑Man přilétá do Příbrami. Kino uvede nový film, který otevírá další kapitolu slavné série Spider‑Man přilétá do Příbrami. Kino uvede nový film, který otevírá další kapitolu slavné série Spider‑Man se po čtyřech letech vrací na plátno — a tentokrát i do Příbrami. V sobotu … KULTURA Pozor při nákupu! Potravinářská inspekce odhalila falšované těstoviny, prodávaly se i v Albertu Pozor při nákupu! Potravinářská inspekce odhalila falšované těstoviny, prodávaly se i v Albertu Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) upozornila na falšované těstoviny z … NEPŘEHLÉDNĚTE Vedra k nevydržení? Máme tipy, kam na Příbramsku schovat děti před sluncem a vedrem Vedra k nevydržení? Máme tipy, kam na Příbramsku schovat děti před sluncem a vedrem Tropické dny dokážou potrápit nejen dospělé, ale hlavně děti. Pokud nechcete trávit … TIP NA VÝLET Pavel Wohl: „Brdy jsou ideální. Pohyb je základ kultivované společnosti.“ Pavel Wohl: „Brdy jsou ideální. Pohyb je základ kultivované společnosti.“ Profesionální triatlonista Pavel Wohl, trojnásobný mistr republiky v polovičním … ROZHOVOR Policie pátrá po muži s omezenou svéprávností z chráněného bydlení na Příbramsku Policie pátrá po muži s omezenou svéprávností z chráněného bydlení na Příbramsku Příbramští policisté pátrají po sedmatřicetiletém Tomáši Mitrovi, který je omezen na … AKTUÁLNĚ Krásnohorské léto 2026: víno, klobásy, hudba i strongmani. Víkend, který má tah Krásnohorské léto 2026: víno, klobásy, hudba i strongmani. Víkend, který má tah V Krásné Hoře nad Vltavou se o druhém srpnovém víkendu sejde výstava, víno, jarmark, … KULTURA Český vrtulník měl při hašení ve Francii 263 shozů vody, situaci ztěžoval vítr Český vrtulník měl při hašení ve Francii 263 shozů vody, situaci ztěžoval vítr Českým hasičům, kteří pomáhali s vrtulníkem hasit lesní požáry ve Francii, … ZAJÍMAVOSTI
Domácí lavička je jiná. Marek Nikl čeká na Příbram v Jihlavě Domácí lavička je jiná. Marek Nikl čeká na Příbram v Jihlavě V pátek 7. srpna od 17:45 hostí FC Vysočina Jihlava v rámci Chance ligy tým FK … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz