16. 6. svátek má Zbyněk

Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál

21. února 2022   (15:30)
Dalších 7 fotografií v galeriiVedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Dominika Lukešová je čerstvou absolventkou ČVUT, sportovním stavbám by se ráda věnovala i v budoucnu.


Příbramští radní se v rámci svého dnešního jednání setkali s absolventkou pražského ČVUT Dominikou Lukešovou. Ta si jako téma své diplomové práce vybrala návrh multifunkční haly a atletického oválu v blízkosti Nového rybníka. O této studii jsme vás informovali před několika týdny formou rozhovoru s její autorkou. Rozhovor si přečetlo i vedení města Příbram.
Příbramští radní se v rámci svého dnešního …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

„My jsme se z portálu pribram.cz dozvěděli, že jste navrhla multifunkční halu a atletický ovál pro příbramské sportovce. Jsme rádi, když se mladí lidé zajímají o veřejné dění, a proto jsme vás chtěli požádat o prezentaci vašeho projektu,“ přivítal Dominiku Lukešovou starosta města Příbram Jan Konvalinka před jednáním radních.
 „My jsme se z portálu pribram.cz dozvěděli, …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Autorka projektu je aktivní sportovkyní, které vadí, že město má špatné zázemí pro některé sporty. Kvůli neodpovídajícím rozměrům sportovní haly musí například házenkáři, či floorbalisté odehrávat své soutěžní zápasy v okolních městech. Příbramští volejbalisté pak mají schválenou výjimku od Českého volejbalového svazu. Zcela pak chybí atletický ovál o délce 400 metrů. Všechny tyto problémy autorka ve své práci řešila, a to v prostranství nedaleko Školní ulice.
„Chtěla jsem téma, které mi bude blízké. Příbramská hala je něco, co mě jako místního sportovce pálí, protože například turnaje ve floorbale se musí kvůli nevyhovujícím rozměrům haly pořádat v okolních městech jako je Dobříš nebo Beroun,“ vysvětlila svojí motivaci Lukešová.

Město má vypracovanou i vlastní studii pro atletický ovál s tribunou. Aktuálně probíhá výkup pozemků a jedná se o dalších. Kdy přesně by se mohlo zázemí pro atletické sporty začít stavět, není zatím jisté.

Fotogalerie

Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (1) Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (2) Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (3) Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (4) Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (5) Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (6) Vedení města se potkalo s dívkou, která navrhla multifunkční halu a atletický ovál (7)

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na … AKTUÁLNĚ Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka je jedním z nejcennějších přírodních míst v Příbrami — a v poslední době … AKTUÁLNĚ Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT
Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz