28. 6. svátek má Lubomír

Věděli jste, že v Bohutíně hrají žáci tenisovou 1. ligu?

PR
16. dubna 2018   (09:50)
Věděli jste, že v Bohutíně hrají žáci tenisovou 1. ligu?

Pokud máte zájem nasměrovat své děti mezi potenciálně nejlepší tenisové hráče v ČR, pak přijďte 18. nebo 20. dubna k zápisu.



O úspěchu TK Bohutín mluví četná vítezství nejen v 1. lize, ale i na různých turnajích. Pikantní jsou také přátelské nebo tréninkové zápasy, kdy 10letí žáci z bohutínského klubu vyprovodí z kurtu mnohem staršího soupeře, a to opravdu rozdílem třídy.

Chcete společně nahlédnout do závodního nebo jen zájmového tenisu?
Stát se světovým hráčem jako T. Berdych nebo P. Kvitová?
Udělejte první krok a brzy se můžete zařadit mezi mladší žáky Tenisového klubu Bohutín, kde S. Klemšová, T. Celina, Š. Tomcová, Petr Troller a další bojují o úspěch v 1. žákovské lize.


Přijďte ve středu 18. nebo v pátek 20. dubna vždy od 16 hodin na nábor dětí na dvorce TK Bohutín u sokolovny, nebo pro více informací volejte zkušené a úspěšné trenéry – J. Turečka 606 455 343 či D. Turečkovou 777 659 838 (e-mail: d.tureckova@seznam.cz). Podívat se též můžete na klubové stránky www.tkbohutin.cz

Nábor je vhodný pro děti ve věku 4 až 10 let, které se chtějí seznámit se základy tenisu a popřípadě i naplno propadnout tomuto krásnému a atraktivnímu sportu.

V dnešní době nemají děti pohybu tolik jako dříve. Spoustu času tráví s mobilem v ruce, mnohdy jsou s fyzickou kondicí na štíru. Nasměrujte je ke sportu, ať rekreačnímu nebo závodnímu. V úspěšném klubu na ně čeká také mnoho veselých zážitků.

	O úspěchu TK Bohutín mluví četná vítezství …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Noci bez úlevy: Česko svírá tropické vedro, padnout může i historický rekord Noci bez úlevy: Česko svírá tropické vedro, padnout může i historický rekord Zatímco přes den teploty šplhají k skoro čtyřicetistupňovým hodnotám, úlevu … AKTUÁLNĚ Nakupujete na Temu nebo AliExpressu? Levné balíčky z Číny čekají další změny Nakupujete na Temu nebo AliExpressu? Levné balíčky z Číny čekají další změny Objednávání levného zboží z čínských internetových obchodů se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI Vědci poprvé zkusili omladit lidské oko. Začal test, který může změnit medicínu. Vědci poprvé zkusili omladit lidské oko. Začal test, který může změnit medicínu. Zní to jako sci‑fi, ale je to realita. Ve Spojených státech dostal první člověk … ZDRAVOTNICTVÍ Němec, běžec, manažer. A nový Příbramák. Ramon vysvětluje proč Němec, běžec, manažer. A nový Příbramák. Ramon vysvětluje proč Když se v Příbrami mluví o tom, že lidé odcházejí, málokdy slyšíme opačný příběh. A … ROZHOVOR U Hluboše narazil řidič do stromu, dítě jelo na preventivní vyšetření do nemocnice U Hluboše narazil řidič do stromu, dítě jelo na preventivní vyšetření do nemocnice Na silnici II/118 v katastru obce Hluboš na Příbramsku došlo v pátek večer k havárii … AKTUALIZOVÁNO Mladí černí čápi v Brdech dostávají své „občanky“. Kroužky pomáhají odhalit jejich život Mladí černí čápi v Brdech dostávají své „občanky“. Kroužky pomáhají odhalit jejich život V přítmí brdského lesa pod korunami staletých stromů vyrůstá každé jaro nová generace … POZNÁVÁME BRDY Příbram.cz se žene dopředu! Přes 10 000 na IG a velké překvapení na cestě Příbram.cz se žene dopředu! Přes 10 000 na IG a velké překvapení na cestě Znovu jsme překročili hranici, která ještě před pár měsíci vypadala jako něco … AKTUÁLNĚ Tropické počasí zaměstnává zdravotníky. Nemocnice radí: pozor hlavně na děti a seniory Tropické počasí zaměstnává zdravotníky. Nemocnice radí: pozor hlavně na děti a seniory Meteorologové varují před etrémními teplotami a v té souvislosti zdravotníci … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Festivalový víkend pro mladou kulturu, milovníky piva i motorových vozidel Tipy na víkend: Festivalový víkend pro mladou kulturu, milovníky piva i motorových vozidel I tento víkend bude program na Příbramsku velmi pestrý. Barokní zámek ve Rtišovicích u … NEPŘEHLÉDNĚTE
Nebezpečné kuřecí maso se salmonelou se objevilo v obchodech. Inspekce varuje spotřebitele Nebezpečné kuřecí maso se salmonelou se objevilo v obchodech. Inspekce varuje spotřebitele Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vydala důrazné varování před … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz