17. 3. svátek má Vlastimil




Ve zbytku týdne se postupně mírně oteplí, bude ale pršet

29. září 2022   (09:21)
Ve zbytku týdne se postupně mírně oteplí, bude ale pršet
foto: pixabay

V pondělí přijde další ochlazení.


V Česku se ve zbytku týdne postupně mírně oteplí, v sobotu teploměr ukáže až 18 stupňů Celsia. Meteorologové očekávají přeháňky nebo slabý déšť. V pondělí přijde další ochlazení. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Po dnešním chladném ránu, kdy se zejména v severozápadní polovině Čech objevovaly i přízemní mrazíky, předpovídají meteorologové polojasnou oblohu a nejvyšší teploty mezi 11 až 15 stupni. Přes den budou srážky ojedinělé. Zaprší k večeru na jihu země.
V sobotu bude oblačno až zataženo, ojediněle ráno mlhy. Noční teploty klesnou na dva až šest stupňů, ojediněle se mohou objevit přízemní mrazíky. Před den se pak rtuť teploměru vyšplhá na 14 až 18 stupňů. Oblačná obloha přetrvá do neděle. Na většině území bude pršet. V noci teploměry naměří osm až 12 stupňů, nejvyšší denní teploty se vyšplhají na 17 stupňů Celsia.
Na začátku příštího týdne přetrvá oblačné počasí s denními teplotami do 15 stupňů Celsia. Meteorologové opět předpovídají přízemní mrazíky. V druhé polovině pracovního týdne by ale teploměry mohly přes den ukázat až 18 stupňů Celsia.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK/ČHMÚ
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami míří festival Jeden svět. Nabídne filmy o AI, Gaze i lidských příbězích Do Příbrami se vrací filmový festival Jeden svět, který přináší dokumentární snímky o … NEPŘEHLÉDNĚTE Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Když se někdo nudí, trpí koše a lampy. Příbram přišla o 270 tisíc Vandalismus v Příbrami se projevuje od poničených košů a laviček až po ohnuté stožáry … FOTOGALERIE V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů Několik hasičských jednotek zasahuje v Občově u požáru autodílny. AKTUÁLNĚ Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Velká čtenářská anketa na portálu pribram.cz, která hledá nejoblíbenější fotbalový … SPORT Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Okolí rožmitálského zámku má za sebou další výrazné zlepšení. Skupina místních … NEPŘEHLÉDNĚTE Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Divadlo A. Dvořáka v Příbrami zve v neděli 22. března od 10 do 17 hodin všechny malé i … KULTURA Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Když se na silnici něco pokazí, většina řidičů z Příbramska už ví, kam volat. DAPE … PR Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Rušnou noc zažili nejen hasiči kvůli nočnímu požáru na ubytovně, ale i kvůli hořícím … AKTUALIZOVÁNO Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Krátce před jedenáctou hodinou večerní v neděli byl vyhlášen poplach kvůli požáru na … AKTUALIZOVÁNO
Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Pocit bezpečí je jedním ze základních ukazatelů kvality života ve městě. Jak si v … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz