30. 5. svátek má Ferdinand

Ve středočeských areálech se už nestojí fronty, podmínky jsou dobré

10. února 2017   (15:05)
Ve středočeských areálech se už nestojí fronty, podmínky jsou dobré
foto: sxc

V provozu jsou zatím všechny vleky.



Ve středočeských lyžařských areálech se už nestojí fronty, podmínky jsou dobré. Na svazích zůstává zhruba metrová vrstva sněhu, v provozu jsou všechny vleky. Mrazivé počasí umožnilo další dosněžování, návštěvnost je vyšší i ve všední dny, shodují se provozovatelé.

Dobrou návštěvnost, i díky jarním prázdninám v některých částech Prahy, má skiareál Šibeniční vrch v Mnichovicích u Prahy. Na svahu zde leží metr sněhu a i následující týden ovlivní jarní prázdniny. "Očekáváme ve všední dny vyšší návštěvnost než je zvykem a na víkend tradičně plno," řekl provozovatel Jan Zenkl.

Provozovatel lyžařského areálu Monínec u Sedlce-Prčice na Příbramsku Jaroslav Krejčí uvedl, že se v mrazivém počasí podařilo dosněžit sjezdovku. Její povrch je nyní pro lyžaře příjemnější. "Na svahu je asi 130 centimetrů sněhu," uvedl Krejčí.
Stoupající počet návštěvníků evidují ve skiareálu Kvasejovice na Příbramsku. "U nás je podstatné, že přibývají noví a vracejí se," uvedl provozovatel Petr Kroužil. Sněhové podmínky jsou v areálu dobré, i zde na svahu znovu zasněžovali.

Provozovatel skiareálu Chotouň v Jílovém u Prahy Jan Němeček ČTK řekl, že podmínky jsou stále dobré, návštěvnost je dobrá nejen o víkendech, ale i ve všední dny. "Fronta se tvoří jen malá, pětiminutová," popsal. Vrstva sněhu na sjezdovce přesahuje metr.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: sbe kš








Další články

Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open … SPORT Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním … ROZHOVOR Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak … FOTO Příbram čeká sportovní nápor. Nový rybník obsadí stovky triatlonistů z celé republiky Příbram čeká sportovní nápor. Nový rybník obsadí stovky triatlonistů z celé republiky Příbram čeká nabitý sportovní víkend. Už 30. a 31. května se areál Nový rybník promění … SPORT Kociánek, drobný klenot brdských lesů Kociánek, drobný klenot brdských lesů Když člověk prochází jarními Brdy, snadno přehlédne jednu z jejich nejpůvabnějších … POZNÁVÁME BRDY Složky IZS v plném nasazení: Páteční odpoledne přineslo havárii na střechu i požár s nadýchaným řidičem Složky IZS v plném nasazení: Páteční odpoledne přineslo havárii na střechu i požár s nadýchaným řidičem Příbramští záchranáři, policisté i hasiči zasahovali během několika hodin u série … AKTUALIZOVÁNO Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry Ještě před pár lety byly běžecké kluby hlavně o sportu. Dnes se z nich stále častěji … ZAJÍMAVOSTI Kam vyrazit s dětmi? Příbramsko zaplaví dětské dny plné her, soutěží i pohádek Kam vyrazit s dětmi? Příbramsko zaplaví dětské dny plné her, soutěží i pohádek Začátek června tradičně patří dětem. Mezinárodní den dětí, který připadá na 1. června, … ZAJÍMAVOSTI Vypuštěná rysice už běhá po Brdech. Telemetrický obojek prozradil, že se pohybuje v místech, kde se objevují rysí samci Vypuštěná rysice už běhá po Brdech. Telemetrický obojek prozradil, že se pohybuje v místech, kde se objevují rysí samci /FOTO, VIDEO/ Minulý pátek byla v Chráněné krajinné oblasti Brdy navrácena do přírody … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Tipy na víkend: Noc kostelů, první dětské oslavy a divadelní festival pod širým nebem Tipy na víkend: Noc kostelů, první dětské oslavy a divadelní festival pod širým nebem Na tento víkend připadá 7. ročník festivalu KAHAN Jana Balady. Díky němu uvidíte v … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz