24. 3. svátek má Gabriel




Ve středních Čechách se stále lyžuje v Chotouni a na Monínci

20. března 2015   (14:33)
Ve středních Čechách se stále lyžuje v Chotouni a na Monínci
foto: pribram.cz

Monínec by mohl být otevřený až do Velikonoc.



Ve středních Čechách se bude o nadcházejícím víkendu lyžovat ve dvou areálech - na Monínci u Sedlce-Prčice na Příbramsku a v Chotouni u Prahy. Provozovatelé si vytvořili dostatečné zásoby sněhu, návštěvnost je už ale slabší. Otevřeno budou mít obě střediska i o nadcházejícím víkendu.

"Podmínky jsou stále výborné, v noci to přituhne a přes den je krásně," řekl ČTK správce chotouňského areálu Jiří Vorel. Na svahu podle něj leží asi půl metru sněhu, v provozu bude středisko ještě nejméně týden.

Na Monínci stále leží na sjezdovce 30 až 50 centimetrů sněhu. "Je to už taková letní lyžovačka," ocenil slunečné počasí provozovatel Jaroslav Krejčí. Otevřeno by podle něj mohlo být až do Velikonoc, bude ale záležet na teplotách. "Strašně špatně se to plánuje déle než na týden dopředu," podotkl Krejčí.

Zavřený je v těchto dnech naopak areál Šibeniční vrch nedaleko Mnichovic u Prahy, sezona tam už skončila. Mimo provoz je v této sezoně sjezdovka v Kvasejovicích na Příbramsku, která je závislá na přírodním sněhu, a také příbramský areál Padák, kde se nepodařilo prodloužit nájemní smlouvu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: khj kš








Další články

Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Velikonoce v hornickém stylu! Hornické muzeum zve na jarní oslavy plné tradic a řemesel Přijďte si užít velikonoční svátky tak, jak je prožívali březohorští havíři a … VELIKONOCE Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Sekačky, pily i střelba. Příbram chce v neděli ticho Příbram připravuje novou vyhlášku, která má omezit hlučné činnosti o nedělích a … NEPŘEHLÉDNĚTE Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi Fanoušci rozhodli, sportovci zářili: Sportovec Příbramska 2025 je za námi Příbram zažila slavnostní večer plný sportovních úspěchů, emocí i inspirativních … SPORT Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Máme vítěze! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Tady je vaše sladká TOP 3 Týden jste hlasovali, doporučovali a posílali tipy na to, kde v Příbrami a okolí … SOUTĚŽ Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Sto let tradice i moderní výuky. Březnická škola slaví významné jubileum Významné výročí si letos připomíná Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, … NEPŘEHLÉDNĚTE Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě Pyrotechnik v Brdech likvidoval munici odstřelem na místě U obce Nepomuk byl v pondělí 23. března ohlášen nález munice. AKTUÁLNĚ Ochranáři vylepšili v CHKO Brdy „porodnici“ pro mloky Ochranáři vylepšili v CHKO Brdy „porodnici“ pro mloky Zaměstnanci Správy CHKO Brdy spolu ze zoologem okresního muzea Davidem Fischerem … ZAJÍMAVOSTI Velikonočním vlakem údolím Vlčavy: historická jízda pro celou rodinu Velikonočním vlakem údolím Vlčavy: historická jízda pro celou rodinu Na železnici v Rožmitále pod Třemšínem už tuto sobou 28. března se můžete svézt … TIP NA VÝLET D4 u Staré Hutě se znovu zúží:. ŘSD začne další etapu rekonstrukce mostu D4 u Staré Hutě se znovu zúží:. ŘSD začne další etapu rekonstrukce mostu Dálnice D4 se od dubna opět zúží. Ředitelství silnic a dálnic zahájí demolici a … DOPRAVA
Příbramská lékařka MUDr. Bartášková: Cukrovka je nemoc, kde úspěch léčby drží v rukou i pacient Příbramská lékařka MUDr. Bartášková: Cukrovka je nemoc, kde úspěch léčby drží v rukou i pacient Diabetes patří mezi nejčastější civilizační onemocnění současnosti a počet pacientů … ZDRAVOTNICTVÍ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz