4. 12. svátek má Barbora
Ve Staré Huti u Dobříše se budou hledat „nej“ voříšci

24. září 2021   (06:37)
Ve Staré Huti u Dobříše se budou hledat „nej“ voříšci
foto: ilustrační, Pixabay (Katrin B.)

Další ročník Voříškiády Srdečních záležitostí navštívíte v neděli 26. září v Památníku Karla Čapka.


Posedmé pořádá spolek Psí a kočičí záležitosti akci Voříškiáda Srdečních záležitostí. Soutěžit v několika disciplínách mohou pouze voříšci, a to od těch nejmladších až po psí seniory. Klání se uskuteční v neděli 26. září od 10.00 do 15.00 v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše.
 

V hlavní soutěži se mezi sebou poměří štěňata do jednoho roku, dospělí psi od jednoho roku do osmi let a jako poslední věková kategorie přijdou na řadu psi starší osmi let. Šanci na odměnu budou mít také ti šikovní, kteří se pochlubí nacvičenou sestavou nebo ovládají nějaké triky. V kategorii „Jaký pán, takový pes“ se ukáže, jestli opravdu platí, že lidé a jejich domácí mazlíčci jsou si často podobní. Soutěžícím je dovoleno pomoci si kostýmem a vítána jsou také vtipná vystoupení. Svoji příležitost dostanou i malí chovatelé v soutěži „Dítě a pes“. Komu se přesto nezadaří, může zkusit štěstí v připravené tombole.
 
Elektronické přihlášky jsou na webu www.srdcovky.eu otevřeny do 24. září. Organizátor zároveň uvádí, že po telefonické dohodě se lze přihlásit při registraci účastníků mezi 9.00 do 9.45 přímo na místě, a připomíná nezapomenout na psí očkovací průkaz. Další informace získáte na e-mailu info@srdcovky.eu nebo telefonním čísle 605 431 401.
 
Startovné je sto korun, pro psy adoptované z útulků je sníženo na polovinu. Výtěžek poputuje k psím svěřencům, kteří se nacházejí v dočasné péči organizace Psí a kočičí záležitosti. Na akci je nutné dodržet platná opatření proti šíření koronaviru.
 


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči Ve středočeských nemocnicích je 447 lidí s covidem, zařízení omezují péči V posledních třech dnech přibývalo zhruba po 20 pacientech s covidem denně Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Ministr zdravotnictví nedoporučuje návštěvu čerta a Mikuláše, případně mají mít respirátory Další protiepidemická doporučení se chystají k vánočním svátkům. V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník V Novém Kníně ukradl zloděj cigarety za tři tisíce. Do pátrání se zapojilo 11 policejních hlídek i vrtulník Po pachateli policie pátrá, ujížděl směrem k hlavnímu městu. Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Počet pacientů s koronavirem během tohoto týdne poklesl. Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Po nárazu auta do stromu museli hasiči řidičku vyprostit, cestovala s malým dítětem Žena utrpěla vážné poranění hlavy. S napojením na umělou plicní ventilaci byla letecky … Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Příbramští zastupitelé budou jednat o rozpočtu i ceně vodného Poslední jednání zastupitelstva v letošním roce proběhne v pondělí 6. prosince. Na … Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. Setkání při bronzové adventní neděli bude na březohorském náměstí J. A. Alise. V kostele sv. Vojtěcha bude vystupovat Vepřekův smíšený sbor a zapálena bude také … Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým Bezdomovec v Březnické pravděpodobně zemřel na otravu oxidem uhelnatým V Příbrami v noci na čtvrtek hořela garáž, uvnitř našli hasiči mrtvého muže. Speciálně … Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci Dětský domov v Lazci letos přivítal pět nováčků, čtyři z nich jsou sourozenci „Z domova odešlo na konci školního roku pět dospělých dětí, které ukončily střední …
Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz