Ve Hvožďanech zahrají heligonkáři
27. října 2023 (17:43)
foto: Heligónkářská liga / se souhlasem
Festival Třemšínská heligónka 2023 se koná v sobotu 28. října v kulturním domě ve Hvožďanech. Nejpozoruhodnějšího heligonkář získá diváckou Cenu sympatie.
V sobotu 28. října zažijí Hvožďany nevšední hudební akci, opět po roce se v kulturním domě koná festival Třemšínská heligónka. „Chceme, aby byl festival ve Hvožďanech, v kraji pod Třemšínem, opět svátkem všech příznivců tohoto úžasného hudebního nástroje, senzační muziky a dobré pohody,“ zve Josef Janoušek z Heligónkářské ligy.
Program začíná v 15.00. Na pódiu vystoupí heligonkáři-jednotlivci, heligonkářských skupiny a další muzikanti včetně Toulavé kapely Josefa Janouška. Pro diváky bude připravena soutěž „Cena sympatie“ o nejpozoruhodnějšího heligonkáře a všechny divácké vstupenky budou slosovatelné o dárky jako CD a DVD.
„Samozřejmostí této hudebně-zábavné akce je tanec od začátku pořadu, báječná atmosféra v sále, hodně jedinečné muziky a překvapení večera,“ láká na atmosféru Josef Janoušek. Pivo a občerstvení připraví místní restaurace. Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu je možný v pokladně obecního úřadu ve Hvožďanech, rezervaci vstupenek lze zajistit na tel. čísle 318 696 227.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Dobříš chystá jedinečné setkání všech starostů od polistopadové éry až do současnosti
•Největší rybník na Sedlčansku vydá svou rybí úrodu
•Příští sobotu bude Rožmitál plný strašidel
Další články
„Je to splněný životní sen.“ Kristýna Branišová z Příbrami se stala mistryní Evropy ve wellness fitness
Příbram má další výraznou sportovní osobnost. Kristýna Branišová, rodačka z Příbrami, …
ROZHOVOR
Příbramské divadlo uvede už ve čtvrtek premiéru Zamilovaného Shakespeara
Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie …
VIDEO
Drkolnov vře kvůli plánovanému parkovišti. Město říká, že reaguje na dlouhodobé prosby obyvatel. Petice tvrdí opak
Na příbramském Drkolnově se rozhořel spor o plánované parkoviště v Družstevní ulici. …
AKTUÁLNĚ
/FOTO UVNITŘ/ Policie pátrá po šestnáctileté dívce z Příbramska
Policie České republiky vyhlásila pátrání po šestnáctileté Janě Bohaté z Příbramska. …
AKTUÁLNĚ
Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy
Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit
Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na …
AKTUALIZOVÁNO
Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu
Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční …
ŠKOLSTVÍ
Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu
Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva …
DOPRAVA
Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony
Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. …
POLITIKA
Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport
Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. …
AKTUALIZOVÁNO




