16. 8. svátek má Jáchym

Ve čtvrtek v mikině, od pátku v tričku: Léto se vrací

9. září 2020   (10:37)
Ve čtvrtek v mikině, od pátku v tričku: Léto se vrací
foto: pribram.cz

Předpověď počasí na nadcházející dny vypadá více než slibně.


Ve čtvrtek ještě budeme muset zatnout zuby. Přes naše území přejde studená fronta. Slunce bude za mraky, místy se můžou objevit přeháňky. Během dne ale bude postupně ubývat oblačnosti a srážek. Denní teploty se budou pohybovat kolem 17 °C. Noc ze čtvrtka na pátek přinese teploty mezi 11°C až 9°C.

V pátek se začne pozvolna oteplovat. Obloha bude polojasná a teploměr bude ukazovat příjemných 19 až 22 °C. Z pátku na sobotu budou noční teploty mezi 12 až 10°C.
O víkendu se vrátíme zpátky do letních dnů. Obloha bude téměř bez mraků a denní teploty budou šplhat k 24 °C. Noční teploty ze soboty na neděli očekáváme kolem 14 °C.
Teplotně podobná bude i neděle. Slunce se ale bude více než v pátek schovávat za mraky. Ojediněle se mohou vyskytnout i přeháňky nebo slabý déšť.

Výhled na třetí zářijový týden vypadá velmi slibně. V pondělí nás čeká polojasná až jasná obloha s teplotami přes den mezi 22 až 26 °C. Další dny by měly vypadat obdobně. Slunečná obloha a příjemné letní teploty by měly vydržet minimálně do poloviny příštího týdne.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová








Další články

Virtuální běhy zvou do Brd. Vyrazit můžete kdykoliv a vlastním tempem Virtuální běhy zvou do Brd. Vyrazit můžete kdykoliv a vlastním tempem Milovníci běhu i turistiky mohou objevovat krásy Brd novým způsobem. Regionální … SPORT Dobříš schválila stavbu nové budovy pro policii, demolice původní budovy rozdělila veřejnost Dobříš schválila stavbu nové budovy pro policii, demolice původní budovy rozdělila veřejnost Na místě bývalé policejní stanice v ulici 28. října v Dobříši se po měsících čekání … DOBŘÍŠ Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd Léto se přehouplo do své druhé poloviny a právě nyní turisté obdivují nevšední krásu … AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel Nedělní ráno přineslo na Příbramsko tragickou zprávu z pozemních komunikací. Na … AKTUÁLNĚ Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století Příbramsko má v archivech desítky autentických záznamů o počasí, neúrodách a … HISTORIE Zůstala. Nevzdala to. Bojovala jednou rukou. Lucie Pudilová po operaci o bolesti i návratu Zůstala. Nevzdala to. Bojovala jednou rukou. Lucie Pudilová po operaci o bolesti i návratu Zápas na Štvanici jí vzal palec, ale ne chuť bojovat. Lucie Pudilová po operaci poprvé … ROZHOVOR Příbram poprvé zažila duhový pochod. Starosta: „Duhu mám rád, ale tu na obloze.“ Příbram poprvé zažila duhový pochod. Starosta: „Duhu mám rád, ale tu na obloze.“ Centrem Příbrami dnes prošel první Duhový pochod hrdosti. Akce s názvem Příbram Pride … FOTOGALERIE Rožmitál ožívá odkazem Jakuba Jana Ryby: Jedenáct nových laviček provede návštěvníky jeho příběhem Rožmitál ožívá odkazem Jakuba Jana Ryby: Jedenáct nových laviček provede návštěvníky jeho příběhem Odkaz Jakuba Jana Ryby bude v Rožmitále pod Třemšínem připomínat jedenáct nových … ZAJÍMAVOSTI Vláda chce na boj proti suchu čtyři miliardy korun, speciální zákon a výstavbu nových vodních děl Vláda chce na boj proti suchu čtyři miliardy korun, speciální zákon a výstavbu nových vodních děl Na boj proti suchu včetně nových přehrad chce vláda vynaložit čtyři miliardy korun. Na … AKTUÁLNĚ
Přijde konečně očekávaný déšť? Česko čeká zlom počasí a výrazné ochlazení Přijde konečně očekávaný déšť? Česko čeká zlom počasí a výrazné ochlazení Vysoké teploty ještě nekončí. Nad východní Evropou se drží tlaková výše a do Česka … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz