13. 8. svátek má Alena




Vánoční tvoření můžete navštívit již zítra

3. prosince 2014   (14:43)
Vánoční tvoření můžete navštívit již zítra
foto: ZŠ 28. října

Výtěžek z akce půjde na konto organizace Život dětem.



Na čtvrtek 4. prosince 2014 od 15.00 hodin si učitelé, rodiče a děti Základní školy Příbram VII, 28. října připravili již potřetí Vánoční tvoření pro celé rodiny. Na programu celého odpoledne se opět podílí i město Příbram, bez jehož finanční podpory by se akce těžko obešla. Ve třídách v 1. patře školy budete mít možnost společně se svými dětmi si vyrobit pod vedením pedagogů a hostujících výtvarníků tradiční i netradiční vánoční dekorace.

Vyzkoušet si budete moci opět velmi oblíbené zdobení perníčků, výrobu andělíčků z vlněného rouna i jiných materiálů, drátkování, připravit si vlastnoručně vyrobené vánoční svícny a přáníčka, nebo na poslední chvíli postavičky Mikuláše a čerta.
Těšit se zároveň můžete na předvánoční zpívání dětí v učebně hudební výchovy v 1. patře s paní učitelkou Helenou Kaiserovou a paní vychovatelkou Jitkou Slámovou.

Pochopitelně chybět nebude ani tentokrát něco dobrého k snědku i pití.

Tradičně veškerý materiál bude na místě k dispozici, vše vlastnoručně vyrobené si odnesete ihned domů. V přízemí školy bude k dispozici šatna. Účastnický poplatek ve výši 20 Kč na každou dílnu poslouží opět jako příspěvek pro Občanské sdružení Život dětem, jehož posláním je pomáhat dětem, které jsou odkázány na lékařskou péči. Tuto organizaci podpořili žáci naší školy z výtěžku z vánočního tvoření a jarmarků již v minulých letech.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ZŠ 28. října
autor: red








Další články

Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Léky na cukrovku změnily svět. Mounjaro a Wegovy lámou rekordy, pomáhají s obezitou a mění nejen americkou společnost Dvě největší globální firmy vyrábějící léky na cukrovku a obezitu oznámily výsledky za … ZDRAVOTNICTVÍ Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Bouračka? Lísteček za stěrač nestačí! Řidič může přijít o tisíce i o řidičák Stačí nehoda na parkovišti, poškozená značka nebo svodidla a problém může být mnohem … Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Solvayovy lomy lákají na jízdu vláčkem i jedinečný pohled do historie těžby Jen kousek od obce Svatý Jan pod Skalou se ukrývá místo, kde se snoubí průmyslová … TIP NA VÝLET Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Drama v MOL Cupu: Spartak Příbram potrápil třetiligového favorita z Písku Spartak šel do vedení už v úvodu a proti třetiligovému Písku se dokázal vrátit a … SPORT Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let Letošní rok míří mezi nejsušší za posledních 65 let Česko dál vysychá. Letošní rok je zatím z hlediska srážek nejsušší od roku 1961 a … AKTUÁLNĚ SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování SPOJENCI jdou do voleb. Lídryní je Markéta Škodová, cílem je Příbram bez bariér a bez rozdělování Uskupení SPOJENCI Příbram podalo kandidátní listinu pro podzimní komunální volby. … VOLBY 2026 Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví: Evoluční záhada, rychlejší mozek a každodenní boj s nůžkami Mezinárodní den leváctví připadá na 13. srpna a připomíná desetinu lidí, kteří svět … ZAJÍMAVOSTI Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Kraj poskytne finance na projekt Sanitka splněných snů, který pomáhá těžce nemocným lidem Umožnit těžce nemocným a umírajícím splnit mnohdy jedno z jejich posledních přání. To … AKTUÁLNĚ Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně končí, výnosy klesly až o desítky procent. Chovatelům schází krmivo Žně ve Středočeském kraji končí, výnosy meziročně klesly v důsledku sucha až o desítky … AKTUÁLNĚ
Omezení na D4 u Jíloviště potrvá do 21. srpna, další bude v září. Řidiči si stěžují na kolony Omezení na D4 u Jíloviště potrvá do 21. srpna, další bude v září. Řidiči si stěžují na kolony Současné omezení provozu na dálnici D4 u Jíloviště, kde se kvůli stavbě nového mostu … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz