6. 7. je st. svátek (Mistr Jan Hus)

Vánoce s GymBandem (VIDEO)

25. prosince 2014   (11:45)
Dalších 5 fotografií v galeriiVánoce s GymBandem (VIDEO)
foto: Gymnázium Příbram

Pod článkem najdete i video, které zachycuje celý koncert.



Vánoční atmosféra se linula Gymnáziem Příbram spolu s tóny školního orchestru GymBandu ve čtvrtek 18. prosince. V hudebním sále školy se konal tradičně Vánoční koncert školního orchestru. Pozváni byli studenti gymnázia, učitelé, ale i rodiče studentů a veřejnost – všech přišlo tradičně hojně a hudební sál se svojí 120místnou kapacitou sotva stačil všechny pojmout.

V programu zazněly známé, ale o to oblíbenější skladby orchestru, jako např. Eye of The Tiger nebo neoficiální znělka orchestru Happy Together. V premiéře pro veřejnost však GymBand představil také část nového repertoáru: ústřední melodii z filmu Sedm statečných a bigbandovou úpravu Evropské hymny. A co by to bylo za vánoční koncert bez vánočních písní. Orchestr si proto připravil i známé písně Bílé Vánoce anebo Jingle Bells. Hostem večera se stal student septimy, Adam Závodský, který kromě toho, že zaranžoval pro orchestr několik skladeb – Eye of The Tiger a Chariots of Fire, zde představil i svou vlastní tvorbu – Sonátu v klasicistním stylu. A sklidil veliký úspěch.

Členové orchestru si pro své publikum připravili bohaté pohoštění. Hned u vchodu přivítala návštěvníky vůně teplého svařáku, vánočního koření a čaje. Dále pak mohli ochutnat vánočku, vánoční cukroví a jiné sladké, ale i slané pečivo.

Ti, kteří přišli, určitě nelitovali, a ti, kteří byli doma, mohli sledovat celý koncert živě na webu školní televize GymTV. Velký dík patří samozřejmě i Miloslavě Šmolíkové, která celou akci s GymBandem připravila.

Fotogalerie

Vánoce s GymBandem (VIDEO) (1) Vánoce s GymBandem (VIDEO) (2) Vánoce s GymBandem (VIDEO) (3) Vánoce s GymBandem (VIDEO) (4) Vánoce s GymBandem (VIDEO) (5)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Gymnázium Příbram
autor: Kristýna Blahnová, Gymnázium Příbram, Legionářů








Další články

„Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá Opálená kůže byla dlouhé roky symbolem zdraví, dovolené, pohody a „dobré kondice“. … LIFESTYLE Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Dramatické chvíle zažívají od nedělního poledne záchranáři a hasiči na dálnici D4 u … AKTUALIZOVÁNO Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Kočka divoká, jedna z nejvzácnějších šelem české přírody, se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Od 1. července spustila Státní veterinární správa (SVS) nový Klientský portál (KLIP), … AKTUÁLNĚ U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu Řidiči využívající dálnici D4 a mimoúrovňovou křižovatku (MÚK) Lety musí od pondělí 6. … AKTUÁLNĚ Bodnárová ve formě. Benidorm, státnice, Praha Bodnárová ve formě. Benidorm, státnice, Praha Příbramská judistka Tereza Bodnárová prožívá mimořádně úspěšné období. V květnu … SPORT Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic Oblíbený výletní vlak Cyklohráček vyráží i letos na mimořádné prázdninové výlety. Od … AKTUÁLNĚ Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií Léto a prázdniny jsou obdobím, kdy tisíce lidí míří k moři, na koupaliště, k rybníkům … AKTUÁLNĚ Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice Příbram má nový velký sportovní úspěch. Petruška Škopková se na letošním Mistrovství … SPORT
Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu První červencový víkend patří v Příbrami tradiční Prokopské pouti. Největší a … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz