10. 4. svátek má Darja




Vánoce budou v divadle již zítra

12. prosince 2014   (06:33)
Vánoce budou v divadle již zítra
foto: pribram.cz

Vstupné za osobu je stanoveno na 60 Kč.



Již zítra začíná v Divadle A. Dvořáka v Příbrami tradiční akce s názvem Vánoce v divadle. Tu každoročně navštíví několik stovek návštěvníků. Vloni se toto číslo zastavilo až u hodnoty 1750. Není divu, za vstupné 60 Kč za osobu, je připraven program po celý den téměř ve všech provozech příbramského divadla. Velká scéna bude hrát dvakrát pohádku Zimní příběhy včelích medvídků, kino bude několikrát promítat kreslený film Jak vycvičit draka.

Chybět nebude ani vánoční jarmark výstava betlémů a mnoho dalších zábavných stanovišť, které se rozrostly i do nových míst příbramského divadla. Jako vždy se budou před divadlem prodávat ryby, tentokrát výhradně pstruzi.

Letos budou dva stromečky

Děti budou mít během dne možnost získat razítka za splnění několika vánočních úkolů. S kartičkou se všemi razítky poté mohou přijít ke stromečku, kde si mohou vybrat jeden z hodnotných dárků.

„Vloni jsme zažili nepříjemnost, že přišlo tolik lidí, že se stálo i třeba hodinu a půl na dárky. Letos máme dva stromečky. Vloni přišlo 1750 návštěvníků,“ sdělil novinářům ředitel divadla Petr Bednář, který uvedl, že na akci jezdí dokonce i rodiny z Prahy.

Program začíná zítra v 10 a trvat bude až do 17. hodiny.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Baník venku vyhrál 6:3, doma vedl 2:1. Přesto končí. Rozhodla jediná špatná třetina Baník venku vyhrál 6:3, doma vedl 2:1. Přesto končí. Rozhodla jediná špatná třetina Hokejisté HC Baník Příbram vstoupili do rozhodujícího utkání přesně tak, jak … SPORT Benzin i nafta jsou stále nejlevnější u Silmetu i na čerpacích stanicích Prim Benzin i nafta jsou stále nejlevnější u Silmetu i na čerpacích stanicích Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte do čtvrtka v Příbrami v rozmezí od 40,90 Kč do 43,90 Kč … AKTUÁLNĚ Středočeské Velikonoce: policie kontrolovala přes 7 tisíc řidičů, našli se i pod vlivem alkoholu a drog Středočeské Velikonoce: policie kontrolovala přes 7 tisíc řidičů, našli se i pod vlivem alkoholu a drog Během letošních velikonočních svátků a prodlouženého víkendu prováděli policisté ve … DOPRAVA Páteční šok: Déšť se místy změní ve sněžení Páteční šok: Déšť se místy změní ve sněžení Páteční dopoledne přinese nečekaný obrat. Zatímco den začne pod zataženou až oblačnou … AKTUÁLNĚ V křižovatce na výjezdu z Příbrami se srazily osobáky, záchranáři tam jeli kvůli dítěti V křižovatce na výjezdu z Příbrami se srazily osobáky, záchranáři tam jeli kvůli dítěti Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek 9. dubna před 10. hodinou na silnici v křižovatce … AKTUÁLNĚ Do Příbrami dorazila móda z jihu Evropy. Otevřel se nový butik ALTA Do Příbrami dorazila móda z jihu Evropy. Otevřel se nový butik ALTA Jaro letos v Příbrami nepřineslo jen teplejší počasí, ale i nový módní vítr. Na konci … PR Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66 Příbram ovládne v sobotu 11. ročník České Route 66 Návštěvníci této oblíbené události uvidí na čtyři stovky vystavených plechovek a … NEPŘEHLÉDNĚTE Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo Večer na sídlišti v Příbrami? Zapomeňte na volné místo Nedostatek parkovacích míst v Příbram je problém, který jako místní obyvatel vnímám … NÁZOR Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2 Kocouři vydřeli pětisetovou bitvu. Příbram porazila Odolenu Vodu 3:2 Volejbalisté VK Trox Příbram mají za sebou mimořádně dramatické utkání. V domácím … SPORT
TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu TripperGo! dobývá Svatou Horu – dobrodružství pro celou rodinu V neděli 12. dubna ožije příbramská Svatá Hora netradičním dobrodružstvím. Dorazí sem … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz