16. 1. svátek má Ctirad




V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk

Nepřehlédněte
15. října 2019   (17:03)
V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk
foto: pribram.cz

Dodavatel přivezl zboží z Mosambiku



Koncem minulého týdne došlo ve skladovacích prostorách obchodního domu k pozdvižení. Při vybalování banánů čekalo na zaměstnance nemilé překvapení. Kromě banánů byl v krabici i exotický pavouk, kterého řetězci dovezl externí dodavatel z Mosambiku.

„Našimi zaměstnanci byl pavouk nalezen ve skladu, nebyl na prodejní ploše. Pavouk se skrýval v banánech. Vzniklá situace byla řešena dle našich zavedených standardů, které používáme při řešení podobných případů. Pavouk byl odchycen a celá zásilka byla důkladně prohledána. Žádný další pavouk nalezen nebyl. Navíc z preventivních důvodů byla celá bedna, ve které byl pavouk nalezen, stažena z prodeje,“ sdělila portálu pribram.cz Markéta Mojžíšová z oddělení pro komunikaci s médii.

Vedení Tesca dále redakci sdělilo, že nedošlo k újmě na zdraví žádného zaměstnance. Díky pečlivým kontrolám se nemůže podobné zvíře dostat až na prodejní pulty. Podle našich informací měla být pořízena fotografie, podle které by mohlo dojít identifikaci pavouka, vedení Tesca naše informace nepotvrdilo ani nevyvrátilo.

„V neposlední řadě jsme kontaktovali dodavatele, abychom ho informovali o nastalé situaci a důrazně jej požádali o zvýšenou kontrolu veškerých dodávek, aby se situace v budoucnu nemohla opakovat,“ dodala Mojžíšová.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Ples města Březnice: slavnostní večer plný hudby, tance a elegance Ples města Březnice: slavnostní večer plný hudby, tance a elegance Kulturní dům v Březnici ožije v sobotu 17. ledna slavnostní atmosférou tradičního … Jak bezpečně jezdit, když se na silnici střídá voda, led a sníh Jak bezpečně jezdit, když se na silnici střídá voda, led a sníh Zimní silnice umí překvapit hlavně tam, kde se během pár metrů střídá voda, led a … Ceny benzinu a nafty v Příbrami zůstávají stejné jako před týdnem Ceny benzinu a nafty v Příbrami zůstávají stejné jako před týdnem Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,50 … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Myslivecké plesy a pestrý hudební program Tipy na víkend: Myslivecké plesy a pestrý hudební program O víkendu si budete moci zavzpomínat na Hanu Hegerovou, poslechnout si blues-rockové … Kdy s dětmi k zápisu? Příbramské školy otevírají termíny už od ledna Kdy s dětmi k zápisu? Příbramské školy otevírají termíny už od ledna Zápisy do prvních tříd proběhnou letos v Příbrami dříve než obvykle — od 16. ledna do … Kruh se uzavírá: v Drakovně bude znovu kavárna. Prostory si pronajal provozovatel dvou příbramských restaurací Kruh se uzavírá: v Drakovně bude znovu kavárna. Prostory si pronajal provozovatel dvou příbramských restaurací Po více než sto letech se do přízemí Drakovny vrací kavárna. V místech, kde na počátku … Nepřehlédněte Tři týdny strachu, naděje a vyčerpání. Příběh fenky Týny spojil desítky lidí Tři týdny strachu, naděje a vyčerpání. Příběh fenky Týny spojil desítky lidí Začalo to nenápadně. Dvě feny utekly ze zahrady rodinného domu. Jedna se brzy našla. … Kraj pokračuje v projektu „Obědy do škol“ Kraj pokračuje v projektu „Obědy do škol“ Radní kraje odsouhlasili poskytnutí financí na zajištění školního stravování pro děti … Příbram se chystá na událost roku 2026. Do města míří 30. Setkání hornických měst a obcí i Evropský den horníků a hutníků Příbram se chystá na událost roku 2026. Do města míří 30. Setkání hornických měst a obcí i Evropský den horníků a hutníků Příbram se v červnu stane centrem evropského hornictví. Od 12. do 14. června bude … Kultura
Nehod ve Středočeském kraji ubylo. Na Příbramsku při nich ale v roce 2025 zemřelo pět lidí Nehod ve Středočeském kraji ubylo. Na Příbramsku při nich ale v roce 2025 zemřelo pět lidí Dopravní policisté ve Středočeském kraji řešili v roce 2025 celkem 13 857 dopravních …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz