V útulku v Lazci o víkendu oslaví Štědrý den, psí nalezence potěší návštěva i dárek
13. prosince 2024 (14:00)
Tento víkend bude pro svěřence psího útulku v Lazci u Příbrami sváteční. Slavit se bude Štědrý den a pozvánka platí pro všechny, kteří se s nimi chtějí seznámit nebo přinést nějaký dárek. Pro veřejnost bude 14. i 15. prosince otevřeno mezi 10.00 a 15.30.
„Uvidíte, že pejskové se tu mají dobře, ošetřovatelé je mají rádi a pan doktor se o ně vzorně stará. Ale vlastní domov jim útulek nenahradí,“ zmiňuje útulek také možnost, že zde třeba objevíte svého nového rodinného parťáka. Jako dárek uvítají v útulku granule, vhodným krmivem jsou značky Brit a Happy dog. Pejsci ocení i další dobroty – piškoty, masové pamlsky, konzervy a kapsičky. Kromě potravin se lazeckému zařízení hodí deky (nikoliv peřiny) a dezinfekční prostředky jako Savo. Poslat lze také finanční dar na transparentní účet 000182-0521110379/0800.
Běžná otevírací doba psího útulku je denně od 6.00 do 18.00. Na Štědrý den bude otevřeno od 7.00 do 16.00, ostatní sváteční dny od 7.00 do 17.00 (včetně 31. prosince a 1. ledna). Více informací zjistíte na webu Technických služeb města Příbrami (středisko Psí útulek) nebo přímo na facebookové stránce Psí útulek Lazec.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Hygienici varují před antiperspirantem Rexona. Obsahuje zakázanou látku
Hlavní hygienička České republiky upozorňuje spotřebitele na nevyhovující kosmetický …
Hledaný muž byl nalezen mrtvý ve Voznici
Policisté hledali muže, který odešel z domova, kde nechal dopis na rozloučenou. …
AKTUÁLNĚ
Učíme děti pro svět zítřka: virtuální realita se stává součástí výuky v Chrašticích
Virtuální realita už dávno není jen doménou her. Na Základní škole a mateřské škole …
Brdský běžecký pohár 2026: Přes 30 závodů a 300 kilometrů
Harmonogram BBP pro rok 2026 nabízí řadu závodů nejen pro dospělé běžce, ale také v …
COOP zradil slepice i zákazníky a dál obchoduje s utrpením, říká organizace OBRAZ - Obránci zvířat
Organizace OBRAZ - Obránci zvířat bude v pátek 23. ledna v Příbrami protestovat před …
Hasiči z výsuvného žebříku museli otevřít násilím byt
Ve středu 21. ledna před 18. hodinu byli hasiči povoláni k technické pomoci do …
Příbramská rodačka a bývalá moderátorka Rádia Kiss bojuje s těžkou nemocí. V Milíně se chystá benefiční akce
Bára Tlučhořová, rodačka z Příbrami a dlouholetá moderátorka ranního vysílání Rádia …
Přepravní kontroloři mají k dispozici přenosné kamery
V rámci modernizace postupů přepravní kontroly Integrované dopravy Středočeského kraje …
Pohádky do kapsy se vracejí do příbramského divadla
Na Velkou scénu příbramského divadla se vrací oblíbené dětské představení Pohádky do …
Policie ve Středočeském kraji posílila kontroly. Zaměřila se na chodce, cyklisty i technický stav vozidel
Středočeští policisté se ve dnech 15. až 17. ledna zapojili do speciální …





