16. 12. svátek má Albína

V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy

30. října 2018   (18:38)
Další 3 fotografie v galeriiV Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy

Hřiště mohou využívat dospělí i děti. Ty mladší 10 let pak za doprovodu dospělého.


Významný víkend prožili i obyvatelé obce Tušovice na Příbramsku. V sobotu 27. října zde tato obec s přibližně 100 obyvateli otevřela nově vybudované víceúčelové hřiště. V souvislosti s výročím 100 let od založení republiky pak byly zasazeny také pamětní lípy. I když počasí podobným akcím příliš nepřálo, na slavnostní otevření se přišly podívat desítky lidí i z okolních obcí.

Víceúčelové hřiště bude otevřeno každý den od 9 do 21 hodin a je určeno především obyvatelům obce a lidem, kteří zde vlastní rekreační objekt. Určeno je k provozování míčových her na umělém povrchu jako jsou malá kopaná, volejbal, nohejbal, tenis, streetball, florbal, apod. Hřiště je možné rezervovat prostřednictvím speciálního formuláře na internetových stránkách obce. Místní občané mají vstup zdarma, ostatní zaplatí 100 Kč/hodinu.    

I když má obec Tušovice podle svých webových stránek jen 106 obyvatel, žijí zde místní bohatým kulturním životem. Zdejší dobrovolní hasiči pořádají závody a tzv. letní parket, dále se zde konají rybářské závody, nebo zpívání koled u vánočního stromku.
 

Fotogalerie

V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy () V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy (1) V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy (2)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Když jsou popelnice plné a odpad z bistra musí pryč, poslouží i temné zákoutí ulic Když jsou popelnice plné a odpad z bistra musí pryč, poslouží i temné zákoutí ulic Ze zbytků potravin udělali skládku. 15. prosince 2019   (20:30) Plamínek z betlémské jeskyně opět rozsvítí svatohorskou baziliku Plamínek z betlémské jeskyně opět rozsvítí svatohorskou baziliku Betlémské světlo rozveze po Česku 62 vlaků. Na Svatou Horu dorazí poslední adventní neděli 15. prosince 2019   (17:26) Dějiny betlémů v Čechách začínají rokem 1560. Marie Terezie je později zakázala Dějiny betlémů v Čechách začínají rokem 1560. Marie Terezie je později zakázala Kde se vzala tradice betlémů? 15. prosince 2019   (14:14) Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Dárkové krabice od bot věnovali chudším dětem i žáci příbramského Gymnázia Legionářů. Děti z celého regionu připravily celkem 970 dárků, v Příbrami udělají na Štědrý den radost 420 chlapcům a dívkám 15. prosince 2019   (11:59) Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Tento týden byla dokončena parkovací místa ve vnitrobloku v Šachetní ulici 15. prosince 2019   (09:32) Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Škodu vzniklou požárem odhadl vyšetřovatel hasičů po konzultaci se zástupcem firmy na dva miliony korun, hodnoty ve stejné výši se hasičům podařilo uchránit. 15. prosince 2019   (07:14) AKTUALIZOVÁNO Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz