22. 8. svátek má Bohuslav

V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy

30. října 2018   (18:38)
Další 3 fotografie v galeriiV Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy

Hřiště mohou využívat dospělí i děti. Ty mladší 10 let pak za doprovodu dospělého.


Významný víkend prožili i obyvatelé obce Tušovice na Příbramsku. V sobotu 27. října zde tato obec s přibližně 100 obyvateli otevřela nově vybudované víceúčelové hřiště. V souvislosti s výročím 100 let od založení republiky pak byly zasazeny také pamětní lípy. I když počasí podobným akcím příliš nepřálo, na slavnostní otevření se přišly podívat desítky lidí i z okolních obcí.

Víceúčelové hřiště bude otevřeno každý den od 9 do 21 hodin a je určeno především obyvatelům obce a lidem, kteří zde vlastní rekreační objekt. Určeno je k provozování míčových her na umělém povrchu jako jsou malá kopaná, volejbal, nohejbal, tenis, streetball, florbal, apod. Hřiště je možné rezervovat prostřednictvím speciálního formuláře na internetových stránkách obce. Místní občané mají vstup zdarma, ostatní zaplatí 100 Kč/hodinu.    

I když má obec Tušovice podle svých webových stránek jen 106 obyvatel, žijí zde místní bohatým kulturním životem. Zdejší dobrovolní hasiči pořádají závody a tzv. letní parket, dále se zde konají rybářské závody, nebo zpívání koled u vánočního stromku.
 

Fotogalerie

V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy () V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy (1) V Tušovicích otevřeli víceúčelové hřiště a zasadili pamětní lípy (2)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz