V sobotu se fanoušci objeví na stadionu 1. FK Příbram
27. listopadu 2020 (08:24)
foto: pribram.cz
Liga se vrátila, avšak stále bez přítomnosti diváků. Fandit a podpořit svůj tým však můžete i tak, a ještě budete hvězdou velké obrazovky.
V sobotu 28. listopadu od 14:00 hodin přivítá příbramský fotbalový klub 1. FK Příbram na svém trávníku hráče Mladé Boleslavi. Své věrné diváky ale ještě ne. Kvůli vládním nařízením jsou dveře stadionu pro fanoušky bohužel stále uzavřené.
Hráčům ale i přesto můžete svou podporu vyjádřit. Zapojte se do akce příbramského fotbalového klubu „FANDI S NÁMI“. Na dálku tak můžete být se svým oblíbeným týmem a on s vámi. Natočte jim nějaký vzkaz, povzbuzení a ukažte, jak umíte fandit. Nápadům se meze nekladou.
Vaše video pak pusťte do světa. Nahrajte ho na Instagram, Facebook, do Stories nebo kamkoli jinam a označte profil @1.fkpribram. Nezapomeňte doplnit hashtag #pribramdotoho. Vaše videa potom uvidí celý tým na velké obrazovce. Určitě je před zápasem a o přestávce povzbudí natolik, že se už podaří prolomit to dlouhotrvající prokletí a přinést do Příbrami zasloužené tři body.
Všichni víme, že podpora je důležitá a bez fanoušků se hraje o to obtížněji. Když Na Litavce nemůžeme skandovat fyzicky, můžeme alespoň virtuálně. Pojďme společně pro tři body!
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová
Další články
Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě!
Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží …
ANKETA
Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí
Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Další šumavský rys navštívil Brdy
V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v …
AKTUÁLNĚ
Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem!
O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti …
V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí
Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci …
AKTUALIZOVÁNO
Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb
Středočeští rybáři letos vypustí do svých revírů tisíce úhořů říčních. Cílem je obnova …
PŘÍRODA
Falešný web láká na levné dálniční známky
Policisté varují obyvatele před podvodnými nabídkami při nákupu dálničních známek přes …
KRIMI
Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích
Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším …
ZAJÍMAVOSTI
Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen
Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude pravděpodobně od konce dubna …
AKTUÁLNĚ
Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu
Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 42,50 …
AKTUÁLNĚ




