20. 1. svátek má Ilona

V republice jsou zatím jen čtyři - jedna z nich nově v Příbrami

24. října 2019   (09:40)
V republice jsou zatím jen čtyři - jedna z nich nově v Příbrami

Na náměstí T.G.M. zahájila pod původním názvem Zlatý soudek provoz zcela nová restaurace


Lidé jsou tvorové zvídaví a rádi zkouší něco nového. Zároveň však řada z nich má ráda jistoty a tradice. Toto vše se snoubí ve znovu otevřené restauraci Plzeňka Zlatý soudek. Najdete ji přímo v srdci Příbrami, na náměstí T. G. M. naproti kostelu.
 
Na tomto místě fungovala tradiční restaurace pěknou řádku let a byla tak neodmyslitelnou součástí centra Příbrami. Před více než rokem byla uzavřena a řadu Příbramáků zajímalo, co na jejím místě vyroste.

K potěšení všech je to opět restaurace, která navazuje na to nejlepší z české klasiky. A není to tuctová restaurace. Je jednou ze čtyř prvních tohoto zcela nového konceptu v republice, kterou postupně hodlá po naší zemi rozšířit Plzeňský pivovar. Ten je celospolečensky uznávanou garancí toho nejkvalitnějšího piva, které se tu samozřejmě čepuje. O jeho prvotřídní kvalitu je pečováno v několika nerezových tancích, které jsou všem na očích v prostorách restaurace hned nedaleko vchodu.
 
Plzeňské pivo skvělé chuti, vynikající jídlo a unikátní interiér.

Pro znalce původního stavu Zlatého soudku bude procházka novým interierem velkým, ale rozhodně příjemným překvapením. Celý prostor je nyní mnohem více otevřen a působí vzdušnějším a prostornějším dojmem, dokonce i samotný vchod do restaurace byl posunut jinam. Najdete zde výčep s obkladem ze skla v podobě "půllitrů" a stěnu s prosklenou pečetí Plzeňského pivovaru. Novinkou je otevřený průhled do kuchyně, která voní novotou a je vybavena nejmodernějšími spotřebiči a technologiemi. Celý interiér je podtržen jednotnou designovou dlažbou na podlaze a dotváří ho kvalitní židle a stoly. Akustické podhledy na stropech eliminují zvukové odrazy ruchů hospody. I při zaplněném podniku se tedy budete navzájem dobře slyšet.

V kuchyni se hostům připravují kvalitní a osvědčené pokrmy české klasiky a servírovány jsou ochotným personálem. Mohlo by se zdát, že to je přeci v restauraci něco normálního, bohužel v řadě z nich tomu tak dnes není. Tady se opravdu úzkostlivě dbá o spokojenost hosta po všech stránkách.

Restaurace bude hostům nabízet i tematická menu. Brzy to bude například menu Svatomartinské. Od jara pak přibude velká letní terasa.

Přijďte vyzkoušet gastronomii a designové prostředí na špičkové úrovni, kterou mají v tuto chvíli jen čtyři podobné restaurace v naší zemi.  Plzeňka Zlatý soudek v samotném centru Příbrami se těší na Vaši návštěvu. Více informací nebo třeba jídelní lístek najdete na www.plzenkazlatysoudek.cz

Lidé jsou tvorové zvídaví a rádi zkouší něco …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PRDalší články

Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10) Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Hygienici zaznamenali raketový vzestup chřipky 18. ledna 2020   (10:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz