8. 7. svátek má Nora




V příbramském Tescu po pečivu poskakoval holub. Nechutné, stěžují si zákazníci

31. července 2022   (17:37)
V příbramském Tescu po pečivu poskakoval holub. Nechutné, stěžují si zákazníci
foto: Jméno autora fotografie redakce pribram.cz zná, ale nepřeje si uvádět své jméno

Chuť na pečivo z příbramského Tesca přešla v sobotu ráno mnoho zákazníků. Do housek, rohlíků a dalších pekařských výrobků se dostal holubí vetřelec. Poskakoval po nich a uzobával, občas si i ulevil.


V příbramském Tescu po pečivu poskakoval holub. Zákazník, který do redakce fotografii zaslal, se pozastavil nad tím, že z hygienických důvodů si mají v obchodě zákazníci pečivo nabírat za použití igelitových rukavic. Situace, kdy se v pečivu mohou procházet holubi, se mu zdá s tímto pokynem v kontrastu. „Po upozornění jednoho ze zaměstnanců nikdo nic nedělal a holoubek si dále cestoval po pečivu a lidé nevědomky kupovali zboží, na kterém si pochutnával. Nemělo by se toto zboží okamžitě zlikvidovat a informovat zákazníky, aby si ho nekupovali? Řekl zákazník pribram.cz.

Informace o holubím vetřelci se během soboty objevila na facebooku. Lidé se začali okamžitě rozčilovat, že obchodníci po zákaznících požadují, aby si pečivo brali pouze v igelitových rukavicích, pak ale klidně nechají pečivo bez dozoru. „Uvědomte si, že holubi přenáší snad nejvíc nemocí,“ napsal jeden z diskutujících. Další se pozastavil nad tím, že u Obchodního domu Stavus – na dolním parkovišti, dělají nepořádek holubi dlouhodobě. „Není divu, že z takového bordelu jeden z nich zavítal do Tesca,“ uvedl.
Redakce pribram.cz se obrátila na tiskové oddělení Tesca, jejich stanovisko zjišťuje.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Policie hledá další možné oběti. Kriminalisté vyzývají poškozené, aby se přihlásili Policie hledá další možné oběti. Kriminalisté vyzývají poškozené, aby se přihlásili Středočeští kriminalisté se obracejí na veřejnost s výzvou v souvislosti s případem … AKTUÁLNĚ Ve středních Čechách začaly žně, farmáři sklidili 26 pct ploch s ozimým ječmenem Ve středních Čechách začaly žně, farmáři sklidili 26 pct ploch s ozimým ječmenem Ve středních Čechách začaly žně, zemědělci dosud sklidili přes 26 procent ploch s … DOPRAVA Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal... Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal... Letošní žně na Příbramsku odstartovaly teprve před pár dny, ale pro hasiče už začala … AKTUÁLNĚ Česko znovu vysychá, vítr a slunce zvyšují riziko požárů Česko znovu vysychá, vítr a slunce zvyšují riziko požárů Dlouhodobé sucho pokračuje a podle meteorologů se situace v nejbližší době … AKTUÁLNĚ Mapa odhaluje, kde hrozí největší riziko. Nová Klíšťapka ukáže výskyt nakažených klíšťat i nebezpečí boreliózy Mapa odhaluje, kde hrozí největší riziko. Nová Klíšťapka ukáže výskyt nakažených klíšťat i nebezpečí boreliózy S letními prázdninami tráví lidé více času v přírodě, a právě teď vrcholí i aktivita … AKTUÁLNĚ Pálí vás oči po koupání? Není to chlor, ale reakce s močí a potem Pálí vás oči po koupání? Není to chlor, ale reakce s močí a potem Pálení očí po koupání není známkou „přechlorovaného“ bazénu. Ve skutečnosti jde o … ZAJÍMAVOSTI Nehoda před Příbramí komplikuje dopravu. Jedna osoba skončila v nemocnici Nehoda před Příbramí komplikuje dopravu. Jedna osoba skončila v nemocnici Dopravu na hlavním tahu od Rožmitálu směrem na Příbram v úterý dopoledne zkomplikovala … AKTUÁLNĚ Středočeští dopravci testovali elektrický kloubový autobus MAN Středočeští dopravci testovali elektrický kloubový autobus MAN Je možné, že cestující v regionu se potkají s novým kloubovým autobusem. Integrovaná … DOPRAVA Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky Kdo v těchto dnech zavítá do lesů, občas může zahlédnout typický obrázek prázdninových … ZAJÍMAVOSTI
Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz