13. 6. svátek má Antonín

V příbramské věznici proběhla protidrogová razie

AKTUALIZOVÁNO
9. března 2023   (13:45)
Dalších 5 fotografií v galeriiV příbramské věznici proběhla protidrogová razie
foto: Věznice Příbram

Policisté obvinili tři lidi z distribuce drog do příbramské věznice.


Policisté obvinili dva muže a jednu ženu z distribuce drog do příbramské věznice a z maření výkonu úředního rozhodnutí. Jeden z mužů je také podezřelý z vydírání. Hrozí jim až pětiletý trest vězení, informovali dnes mluvčí příbramské věznice Vladimír Rampas a středočeská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Distribuci drog podle policie zřejmě organizoval osmadvacetiletý odsouzený, který prostřednictvím povolených i nepovolených telefonních hovorů dával instrukce své třicetileté přítelkyni. "Ta drogy získávala prostřednictvím dalších osob z Brněnska a následně, opětovně dle instrukcí svého odsouzeného přítele, tyto psychoaktivní látky ukryla do připravené poštovní zásilky, která pak putovala do příbramské věznice," uvedla Suchánková.
Obviněná jako adresáty uváděla odsouzené. Jejich jména získávala právě od svého přítele, který podle policistů za zdmi věznice využíval své fyzické převahy a v některých případech nutil násilím spoluvězně, aby si na své jméno nechali zasílat zásilky obsahující pervitin. Zásilky mu pak předávali. Třetím obviněným je jednačtyřicetiletý muž, bývalý odsouzený, který na distribuci drog podle kriminalistů spolupracoval.

Fotogalerie

V příbramské věznici proběhla protidrogová razie (1) V příbramské věznici proběhla protidrogová razie (2) V příbramské věznici proběhla protidrogová razie (3) V příbramské věznici proběhla protidrogová razie (4) V příbramské věznici proběhla protidrogová razie (5)

foto: Věznice Příbram

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava Milovníci gulášů, zbystřete! V sobotu 13. června se na Starém kluzišti v Březnici … NEPŘEHLÉDNĚTE Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo? Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo? Poslední dobou člověk slyší jednu větu skoro na každém kroku: „Ty ceny nemovitostí … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí Na tento víkend připadá jedna z nejvýznamnějších akcí roku - 30. Setkání hornických … AKTUÁLNĚ V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda Příbram v pátek 12. června po deseti letech znovu přivítá Hornické slavnosti. Město … KULTURA Městu dochází trpělivost. U Pátého hamru vyrostla černá skládka, popelnice ukryly další překvapení Městu dochází trpělivost. U Pátého hamru vyrostla černá skládka, popelnice ukryly další překvapení Nejen Příbram trápí černé skládky. Nelegální černou skládku v přírodě a popelnice plné … FOTO Most přes dálnici u Jíloviště půjde o víkendu k zemi Most přes dálnici u Jíloviště půjde o víkendu k zemi Most přes dálnici D4 u Jíloviště se bude bourat a na jeho místě vyroste nový. Důvodem … AKTUÁLNĚ Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky Legendární pochod s originálním názvem je zpět! Už v sobotu 13. června odstartuje 8. … TIP NA VÝLET Jinecké slavnosti 2026: Anna K., Turbo a skvělá atmosféra Jinecké slavnosti 2026: Anna K., Turbo a skvělá atmosféra Jince se chystají na jednu z největších akcí roku. Jinecké slavnosti 2026 ovládnou v … KULTURA Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin za týden zlevnil až o korunu, nafta zůstává téměř beze změny Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin za týden zlevnil až o korunu, nafta zůstává téměř beze změny Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 40,90 Kč … DOPRAVA
Čeká nás mokrý čtvrtek i pátek. Zlepšení dorazí až v neděli Čeká nás mokrý čtvrtek i pátek. Zlepšení dorazí až v neděli Deštivé počasí, jak předpovídali meteorologové, už drazilo. Počasí bude nejen ve …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz